Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити Лівіал препарат (Тиболон) - Ціна Лівіал (Tibolone)

Лівіал (тиболон)
препарат Livial (Tibolone)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.58 46 5 1
(0)
Упаковка
 • 2,5 MG
 • -
7290006537331 2083 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Лівіал (тиболон):
$18
18 18 USD 1

Цена $18 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Лівіал (Тиболон)

Протиклімактеричний препарат, має гестагенні, андрогенні та естрогенні властивості.

Купити Лівіал (Livial) при менопаузі

Період менопаузи та постменопаузи переноситься жінками непросто, оскільки вони страждають від дратівливості, припливів, зниження лібідо та інших супутніх симптомів. Однак це можна виправити при призначенні гормонозамісної терапії. Одним із таких препаратів є Лівіал (Livial).

Ви можете купити Лівіал при менопаузі, написавши або зателефонувавши нашим спеціалістам. Вони дадуть відповіді на всі ваші запитання і допоможуть з оформленням замовлення на купівлю препарату.

Механізм дії препарату Лівіал (Livial)

При пероральному прийомі тиболон швидко метаболізується, утворюючи три сполуки, які визначають фармакодинамічний профіль препарату Лівіал. Два метаболіти (3α-гідрокситиболон та 3β-гідрокситиболон) мають естрогеноподібну активність, тоді як третій метаболіт (Δ4-ізомер тиболону) має андрогеноподібну та гестагеноподібну активність.

Лівіал поповнює дефіцит естрогенів у жінок в період постменопаузи і полегшує симптоми менопаузи. Лівіал попереджає втрату кісткової маси у жінок після настання менопаузи або операції з видалення яєчників.

Протокол застосування

До початку прийому Лівіалу, препарату гормонозамісної терапії, слід пройти повне обстеження, включаючи вивчення вашого особистого і сімейного анамнезу. Жінкам рекомендується повідомляти про зміни молочних залоз і проходити мамографію.

Препарат приймають всередину по одній таблетці на день. Таблетки слід ковтати, запиваючи водою або іншим напоєм, бажано в один і той самий час щодня.

У ході лікування Лівіалом не призначають окремо прогестоген.
Препарат Лівіал не приймають до закінчення 12 місяців після припинення останньої природної менструації. У разі настання менопаузи внаслідок хірургічної операції лікування Лівіалом можна почати негайно.

Якщо почати прийом препарату раніше вказаного терміну, то збільшується можливість кров’янистих виділень/кровотеч із піхви. При подібних явищах, незалежно від застосування гормонозамісної терапії, слід пройти обстеження на злоякісні новоутворення до призначення Лівіалу.

До прийому препарату слід проконсультуватися із спеціалістом, який дасть вам детальнішу інформацію.

Ефективність Лівіал (Тиболон)

Згідно з даними клінічних досліджень, Лівіал поповнює дефіцит естрогенів, полегшує симптоми менопаузи протягом перших декількох тижнів лікування. Впливає на стан ендометрію і частоту кровотеч. За даними проведених досліджень Лівіал достовірно знижує частоту нових переломів шийки стегна у жінок віком після 60 років через 3 роки лікування.

Було підтверджено, що Лівіал збільшує і зберігає мінеральну щільність кістки шийного відділу хребта і стегнової кістки у 80% жінок, що взяли участь у дослідженні.

Показання Лівіал (Тиболон)

Лікування симптомів естрогенної недостатності у жінок в період постменопаузи тривалістю понад один рік.

Профілактика розвитку остеопорозу у жінок у період постменопаузи, які піддаються високому ризику переламів, при непереносимості або наявності протипоказань до інших лікарських препаратів, що застосовуються для профілактики остеопорозу.

Призначення препарату повинно ґрунтуватися на оцінці загальних ризиків у окремого пацієнта, зокрема, у жінок старше 60 років, і повинно включати оцінку ризику інсульту.

Протипоказання

 • Вагітність і період грудного вигодовування
 • Діагноз, дані анамнезу або підозра на рак молочної залози
 • Діагноз або підозра на злоякісні естрогензалежні пухлини (наприклад, рак ендометрію)
 • Піхвова кровотеча неуточненої етіології
 • Нелікована гіперплазія ендометрію
 • Венозна тромбоемболія (тромбоемболія легеневої артерії, тромбоз глибоких вен) у даний час чи в анамнезі
 • Діагностовані тромбофілічні порушення (наприклад, дефіцит протеїну C, протеїну S або антитромбіну
 • Артеріальна тромбоемболія в анамнезі (наприклад, стенокардія, інфаркт міокарда, інсульт або транзиторні ішемічні атаки)
 • Гостре захворювання печінки або захворювання печінки в анамнезі
 • Гіперчутливість до діючої речовини або будь-яких компонентів препарату.
 • Порфірія

Терапію слід відразу ж припинити при виявленні протипоказань і в таких випадках:

 • Жовтяниця або погіршення функції печінки
 • Клінічно значуще підвищення артеріального тиску
 • Вперше виявлений мігренозний головний біль

Побічні ефекти

 • Біль внизу живота
 • Піхвові виділення, потовщення стінки ендометрію, кровотеча в період постменопаузи, хворобливість молочних залоз, свербіж у ділянці зовнішніх статевих органів, вагінальний кандидоз, вульвовагініт, біль у ділянці тазу, піхвова кровотеча, дисплазія шийки матки
 • Збільшення ваги, відхилення результатів мазка з шийки матки

Взаємодія

Прийом Лівіалу може призвести до посилення ефекту антикоагулянтів через збільшення фібринолітичної активності крові. Тому слід обережно одночасно призначати Лівіал з антикоагулянтами (варфарин), особливо на початку прийому або при відміні супутнього лікування Лівіалом. За необхідності коригують дозу варфарину.

Згідно з даними дослідження in vivo, одночасне призначення Лівіалу в помірному ступені впливає на фармакокінетику субстрату цитохрому P450 3A4, тому передбачаються медикаментозні взаємодії з іншими субстратами CYP3A4.

Препарати, які індукують активність CYP3A4, наприклад, барбітурати, карбамазепін, гідантоїни та рифампіцин, можуть посилювати метаболізм Лівіалу і тим самим впливати на його терапевтичний ефект.

Препарати рослинного походження, які містять звіробій (Hypericum Perforatum), можуть призводити до метаболізму естрогенів та прогестеронів. Посилення метаболізму естрогенів та прогестеронів здатне призвести до зниження ефекту та змін профілю маткових кровотеч.

Умови зберігання

Зберігати за температури не вище 25 °C. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла та вологи.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам