Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Ексвієра (дасабувір)

Ексвієра (дасабувір)
Ексвієра (дасабувір)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.89 46 5 1
(0)
Объем
 • 250 MG
 • -
Форма выпуска
 • 14 табл.
 • -
8054083007182 769 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Ексвієра:
$1 603
1603 1603 USD 1

Цена $1 603 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
AbbVie

Препарат Ексвієра, який містить діючу речовину дасабувір, є сполукою, яка застосовується в комплексі з препаратом Вієкіракс. Основна сфера його використання – це терапія гепатиту С, що має 1-й генотип. Крім того, цей лікарський засіб показаний також і в лікуванні циротичних уражень печінки на високій стадії.

Ексвієра

Механізм дії

Дасабувір, що входить до складу препарату Ексвієра, належить до фармакологічної групи ненуклеозидних інгібіторів полімераз. Основний його ефект полягає в блокуванні процесів розмноження вірусних тіл у клітинах людського організму.

Протокол використання Ексвієри

Прийом препарату Ексвієра в поєднанні з Вієкіраксом повинен проводитися курсами. При терапії гепатиту С Ексвієра призначається на 12 тижнів, а при лікуванні цирозу печінки – на 24 тижні. Приймати препарат слід двічі на день. Монотерапія ним не використовується – він служить частиною комплексного лікування разом із Вієкіраксом. Для зручності пацієнтів ці лікарські засоби випускаються відразу в об’єднаній упаковці. Крім цього, до плану лікування за рішенням спеціаліста іноді додається рибавірин.

Ефективність використання

Комбінаторне лікування гепатиту С та цирозу печінки препаратами Ексвієра та Вієкіракс було схвалене американським комітетом з контролю за якістю препаратів (FDA) у 2014 році, а в першому півріччі 2015 року цей препарат був також рекомендований для використання і на території Європейського союзу. Його ефективність була підтверджена в 6 масштабних клінічних дослідженнях. Згідно з їх результатами, більше 90 відсотків пацієнтів змогли повністю позбутися гепатиту С. При цьому дослідники відзначили відмінну переносимість цих препаратів – 98 % хворих, які отримували це лікування, не відчули в його ході ніяких серйозних побічних ефектів, які могли б привести до переривання курсу терапії.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на дасабувір або будь-які інші компоненти, що входять до складу Ексвієри;

 • будь-які патології печінкової тканини у важкій стадії;

 • вік пацієнта менше 18 років;

 • період вагітності або годування дитини груддю.

Побічні ефекти Ексвієри:

 • анемічні прояви та зміни картини крові;

 • поява значної слабкості та швидкої стомлюваності;

 • нудота, яка іноді супроводжується блювотою;

 • свербіж шкірних покривів і поява точкових висипань на шкірі;

 • пригнічення свідомості, лабільність настрою та психоемоційної сфери;

 • порушення сну у вигляді безсоння.

Взаємодія з іншими препаратами

Ексвієру не можна застосовувати одночасно з протизаплідними засобами, які належать до класу гормональних контрацептивів для перорального застосування. Крім того, даний препарат не призначається в комплексі з такими ліками, як карбамазепін, фенітоїн, фенобарбітал, ефавіренц, етравірин та невірапін.

Умови транспортування та зберігання

Не можна допускати потрапляння на ємність із Ексвієрою прямих сонячних променів. Температурний режим зберігання та транспортування препарату повинен підтримуватися при значенні не більше 25 °C.


Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам