Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Нормосанг препарат (гемін)

Нормосанг (гемін)
Нормосанг (гемін)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.38 54 5 1
(0)
878 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Нормосанг (гемін):
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
ORPHAN EUROPE

Нормосанг є одним із небагатьох препаратів, які використовуються для лікування печінкової порфірії переважно на стадії загострення патології. Він належить до фармакологічної групи речовин, які стимулюють утворення червоних кров’яних клітин у кістковому мозку. Діючою речовиною в його складі є гемін.

Нормосанг

Механізм дії

Гемін має здатність блокувати дію ферменту синтази дельта-амінолевулінової кислоти. Цей фермент відіграє ключову роль у процесах утворення порфіринів. Нормосанг усуває недостатність гема, тим самим викликаючи зниження інтенсивності синтезу порфіринів, а також різних речовин-попередників гема, що мають токсичність.

Протокол застосування

Препарат призначений для внутрішньовенного введення. Стандартне його дозування становить 3 мг на 1 кг маси тіла пацієнта. Ця кількість Нормосангу вводиться одноразово щодня протягом від 4 до 7 діб. Для приготування інфузії використовується ізотонічний розчин. Введення повинно здійснюватися повільно, протягом не менше півгодини. Серед побічних ефектів препарату часто відзначається поява хворобливих відчуттів у ділянці ін’єкції. Нормосанг не можна застосовувати одночасно з лікарськими засобами, які належать до групи барбітуратів.

Ефективність використання

Препарат має підтверджену результативність, яка була перевірена в ході декількох клінічних випробувань. При цьому останні дослідження свідчать про те, що застосування Нормосангу є клінічно значущим не тільки в разі гострої порфірії, а й у період ремісії захворювання. Слід пам’ятати, що ефективність препарату буде тим вище, чим раніше після початку загострення було розпочате лікування.

Протипоказання

Алергічні реакції на гемін та будь-які інші компоненти, що входять до складу препарату Нормосанг.

Побічні ефекти

Небажані реакції при використанні Нормосангу переважно носять локальний характер. Найчастіше вони виявляються як поява хворобливості в точці введення препарату. Крім того, в цій ділянці може також розвиватися запальна реакція судин із набряком, локальним почервонінням шкірних покривів та болем. У більшості випадків такі ускладнення виникають через те, що венозна судина, яка була використана для виконання інфузії Нормосангу, мав дуже маленький діаметр.

Взаємодія з іншими препаратами

Препарат Нормосанг не призначається одночасно із застосуванням фармакологічних засобів, що належать до класу барбітуратів. Крім того, його також забороняється змішувати з будь-якими іншими речовинами. Ін’єкції Нормосангу повинні виконуватися виключно на основі фізіологічного розчину.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Нормосангу необхідно забезпечити його захист від прямих сонячних променів. Температурний режим при цьому повинен перебувати в межах від 2 до 8 °С.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам