Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Револейд ліки (елтромбопаг)

Револейд (елтромбопаг)
Револейд (елтромбопаг)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.61 51 5 1
(0)
Упаковка
 • 25 MG
 • 50 MG
 • -
Форма выпуска
 • 28 табл.
 • -
7290014257641 899 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Револейд (елтромбопаг):
$1 266
1266 1266 USD 1

Цена $1 266 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
GlaxoSmithKline

Револейд належить до фармакологічної групи речовин, які стимулюють утворення клітинних елементів крові. Діючою речовиною в його складі є елтромбопаг. Даний препарат рекомендований для застосування при лікуванні тромбоцитопенії у осіб, які страждають на гепатит С та тромбоцитопенічну пурпуру.

Револейд

Механізм дії

Револейд має хімічну спорідненість до рецепторів тромбопоетину. Зв’язуючись із ними, препарат, як і природний тромбопоетин, запускає цілу серію реакцій, спрямованих на активацію розмноження та дозрівання клітин-попередників у кістковому мозку, тим самим, підсилюючи утворення мегакаріоцитів.

Протокол застосування Револейду

Револейд вводиться пероральним шляхом не менше, ніж за 4 години або не менше, ніж через 4 години після прийому антацидних засобів, молочної їжі або мікроелементних комплексів, які містять іони металів. Доза препарату визначається на індивідуальній основі залежно від кількості тромбоцитів у крові пацієнта.

Стандартне початкове дозування становить 50 мг Револейду, прийняті 1 раз на день. Якщо через 2-3 тижні лікування вміст тромбоцитів не перевищує 50000 на 1 мкл, то дозування може бути збільшене до 75 мг. Якщо кількість тромбоцитів у крові пацієнта знаходиться в межах 200000-400000 на 1 мкл, то доза препарату зменшується до 25 мг. При збільшенні кількості тромбоцитів понад 400000 на 1 мкл, терапію Револейдом рекомендується призупинити.

Ефективність використання

Препарат продемонстрував свою клінічну результативність у ході декількох масштабних досліджень. Його використання характеризувалося високою частотою клінічних відповідей, і у більшості хворих збільшення вмісту тромбоцитів у крові спостерігалося вже на 1-2 тижні терапії Револейдом.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на елтромбопаг та будь-які інші компоненти, що входять до складу Револейду;

 • серйозне порушення ниркових або печінкових функцій;

 • вагітність та лактація.

Побічні ефекти Револейду:

 • запальні явища на слизовій оболонці глотки;

 • інфекції сечовивідної системи;

 • нудота, іноді блювота;

 • розлади кишечника;

 • сухість у роті;

 • втрата волосяного покриву;

 • шкірний висип;

 • біль у спині або грудях;

 • м’язовий та суглобовий біль.

Взаємодія з іншими препаратами

Револейд не рекомендується призначати в комбінації з Розувастатином. Крім того, цей препарат не можна використовувати як мінімум за 4 години до і через 4 години після прийому антацидних засобів, а також молочних продуктів або будь-яких інших речовин, у складі яких є полівалентні катіони у вигляді металевих іонів. Також потрібно уникати застосування Револейду в поєднанні з прийомом їжі, яка містить велику кількість жиру. Це обмеження діє аналогічно впродовж 4 годин до або після вживання їжі, що включає жирні страви.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Револейду необхідно дотримуватися температурного режиму, що не перевищує 30 ° C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам