Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Твінрикс препарат (Twinrix)

Твінрикс (Twinrix)
Твінрикс (Twinrix)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.88 40 5 1
(0)
1826 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Твінрикс (Twinrix):
$61
61 61 USD 1

Цена $61 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
GlaxoSmithKline

Діючою речовиною у складі препарату Твінрикс є вакцина для профілактики вірусних гепатитів А та B. Твінрикс належить до фармакологічної групи гепатитних вакцин і застосовується для створення у людини стійкого імунітету до вірусів гепатиту типу А та В.

Механізм дії

Механізм дії цього препарату стандартний і повністю аналогічний такому у інших лікарських засобів, що застосовуються для вакцинації від тих чи інших патологій. Твінрикс, потрапляючи в організм людини, стає причиною утворення специфічних антитіл як до вірусу гепатиту типу А, так і до вірусу гепатиту типу В. Зазвичай до початку інтенсивного виробництва цих антитіл потрібно від 2 до 4 тижнів після введення препарату.

Протокол застосування

Твінрикс випускається у формі, призначеній для введення внутрішньом’язовим шляхом. Найчастіше ін’єкція препарату проводиться у товщу дельтоподібного м’яза або ж (переважно у пацієнтів дитячого віку) у передньобокову поверхню стегна. Також Твінрикс можна застосовувати і підшкірно – цей шлях введення використовується в основному у осіб, які страждають на тромбоцитопенією або інші патології згортання крові. Стандартне дозування препарату для дорослих пацієнтів становить 1 мл. Для створення стійкого імунітету Твінрикс вводиться триразово, причому друга ін’єкція виконується через 1 місяць після стартової, а третя – через півроку після першої.

Ефективність використання

У клінічних випробуваннях результативності та безпеки Твінриксу він показав відмінні результати. Так, специфічна гуморальна відповідь, що включає інтенсивний синтез антитіл до вірусу гепатиту А, через 1 місяць після завершення повного курсу вакцинації спостерігався у 100% пацієнтів. Для гепатиту В ці показники також були високі – 99% серед дорослих випробовуваних і 100% у пацієнтів дитячого віку.

Протипоказання:

  • алергічні реакції на вакцини до вірусу гепатитів А чи В, а також будь-які інші компоненти, що входять до складу Твінриксу;
  • гострі гарячкові стани зі стійким підвищенням температури тіла;
  • хронічні патології в стадії загострення.

Побічні ефекти:

  • відчуття втоми, слабкості, неможливості сконцентруватися;
  • головний біль;
  • підвищення температури тіла до субфебрильних показників;
  • нудота, яка зрідка супроводжується блювотою

Взаємодія з іншими препаратами

На сьогоднішній день досліджень, спеціально присвячених вивченню взаємодії Твінриксу з іншими лікарськими препаратами або вакцинами, не проводилося. Тому не рекомендується поєднувати призначення вакцинації з прийомом будь-яких інших фармакологічних засобів.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Твінриксу необхідно дотримуватися температурного режиму, що знаходиться в діапазоні від 2 до 8 C. Крім того, препарат не можна піддавати заморожуванню.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам