Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Вієкіракс препарат (омбітасвір, паритапревір, ритонавір)

Вієкіракс (омбітасвір, паритапревір, ритонавір)
Вієкіракс (омбітасвір, паритапревір, ритонавір)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.89 45 5 1
(0)
Объем
 • 12,5 MG/75 MG/50 MG
 • -
Форма выпуска
 • 14 табл.
 • -
8054083007199 739 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Вієкіракс (Viekirax):
$17 770
17770 17770 USD 1

Цена $17 770 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
AbbVie

Опис препарату Вієкіракса (Viekirax)

Вієкіракс є комбінованим препаратом, до складу якого входять омбітасвір, паритапревір та ритонавір, об’єднані під однією оболонкою. Форма випуску цього фармакологічного засобу – в таблетках. Вієкіракс застосовується для терапії вірусного гепатиту С, що належить до 1-го генотипу. Крім того, він також показаний і при лікуванні пацієнтів, які страждають на цироз печінки на пізніх стадіях захворювання.

Механізм дії омбітасвір

Активні сполуки, що входять до складу Вієкіраксу, належать до групи інгібіторів вірусних протеаз. Вони вибірково пригнічують процеси розмноження вірусних часточок у клітинах людського організму.

Протокол використання Вієкіракса

Препарат Вієкіракс призначається курсом. При лікуванні гепатиту С його прийом триває протягом 3 місяців, а в разі терапії цирозу печінки – до півроку. Найчастіше Вієкіракс застосовується в комбінації з препаратом Ексвієра (дасабувір) – у багатьох випадках ці два лікарських засоби випускаються відразу в єдиній упаковці. Крім того, до схеми терапії за рішенням лікуючого лікаря може також бути введений і рибавірин. Прийом Вієкіраксу не можна поєднувати з протизаплідними гормональними засобами.

Ефективність застосування паритапревір

У 2014 році Вієкіракс був схвалений, зареєстрований і рекомендований для застосування американським товариством з контролю за якістю препаратів (FDA). Це стало можливим завдяки результатам масштабних клінічних випробувань, у ході яких цей препарат продемонстрував свою високу ефективність. Так, серед пацієнтів з гепатитом С 1-го генотипу вилікуватися вдалося більше ніж 90 % хворим. Важливою перевагою Вієкіраксу стала і його хороша переносимість – 98 % пацієнтів змогли завершити повний курс терапії без виникнення серйозних побічних ефектів.

Протипоказання:

 • пацієнти з печінковою недостатністю у важкій формі через потенційну гепатотоксичність препаратів, що входять до складу Вієкіраксу;
 • декомпенсоване циротичне ураження печінкової тканини;
 • недостатність лактази.

Побічні ефекти:

 • слабкість та швидка стомлюваність; нудота та періодичні блювотні позиви;
 • шкірний свербіж;
 • безсоння;
 • хворобливі відчуття в ділянці печінки;
 • сухий кашель;
 • втрата маси тіла.

Взаємодія з іншими препаратами ритонавір

Препарат Вієкіракс не призначається одночасно з протизаплідними засобами, що містять гормони. Крім того, з великою обережністю слід застосовувати Вієкіракс у комбінації з ліками, які належать до фармакологічної групи індукторів CYP3A та CYP2C8, а також інгібіторів CYP2C8. Таке поєднання може змінювати концентрацію препарату в крові пацієнта.

Умови транспортування та зберігання

Зберігати та транспортувати Вієкіракс необхідно виключно в оригінальній упаковці. При цьому не можна допускати впливу на препарат прямих сонячних променів або підвищеної вологості. Також необхідно дотримуватися температурного режиму, який повинен знаходитися в межах не більше 25 °C.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам