Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Атріпла ліки (ефавіренз / емтрицитабін / тенофовіру дизопроксилу фумарат)

Атріпла (ефавіренз / емтрицитабін / тенофовіру дизопроксилу фумарат)
Атріпла (ефавіренз / емтрицитабін / тенофовіру дизопроксилу фумарат)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.44 48 5 1
(0)
Форма выпуска
  • 30 табл.
  • -
5391507140401 1321 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Атріпла:
$450
450 450 USD 1

Цена $450 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Gilead
Теги:  ВІЛ

Препарат Атріпла

Атріпла – противірусний препарат. Застосовується як монотерапія або в комбінації з іншими антиретровірусними засобами для лікування ВІЛ-інфекції у дорослих з вірусологічною опірністю за рівнями РНК ВІЛ-1 <50 копій/мл за умови антиретровірусної терапії протягом більше трьох місяців. Препарат Атріпла містить 3 активних компоненти: эефавіренз, емтрицитабін та тенофовіру дизопроксилу фумарат..

Механізм дії

Активні речовини препарату Атріпла спрямовані на пригнічення зворотної транскриптази. Вони безпосередньо пов’язуються з даними ферментом у безпосередній близькості від ділянки приєднання нуклеозидів, що виконують функцію субстрату. Так утворюється комплекс, який блокує ділянку зв’язування зворотної транскриптази, яка має каталітичну активність. У результаті знижується здатність цієї ділянки до зв’язування нуклеозидів; полімеризація значно сповільнюється, реплікація вірусу гальмується.

Протокол застосування

Рекомендована доза препарату Атріпла – 1 таблетка 1 раз на добу натщесерце. Для покращення переносимості ефавірензу та для попередження небажаних явищ з боку нервової системи рекомендується приймати препарат перед сном.

Ефективність використання Атріпла

Ефективність застосування препарату Атріпла була доведена під час 48-тижневого клінічного випробування за участю 244 ВІЛ-інфікованих дорослих. У цьому дослідженні отримано позитивний результат у 80 % пацієнтів: відзначено зниження циркуляції вірусу ВІЛ у крові обстежених і суттєве збільшення кількості здорових CD4 лейкоцитів.

Протипоказання

Атріпла протипоказаний хворим із хронічним гепатитом В, оскільки його застосування може спровокувати тяжке загострення інфекції.

Препарат Атріпла не можна застосовувати під час вагітності, за винятком випадків, коли немає інших прийнятних можливостей для лікування.

Побічні ефекти

Найчастішими побічними реакціями є діарея, нудота, блювота, головний біль, запаморочення, депресія, безсоння, нав’язливі сновидіння та висип на шкірі. 

Взаємодія Атріпла з іншими препаратами

Одночасно з Атріпла не можна приймати такі препарати як EMTRIVA (емтрицитабін), VIREAD (тенофовіру дизопроксилу фумарат), TRUVADA (емтрицитабін/тенофовіру дизопроксилу фумарат), SUSTIVA або STOCRIN (ефавіренз), оскільки вони містять ті самі активні компоненти, що і препарат Атріпла. Також не слід застосовувати препарат Атріпла одночасно з препаратами, що містять ламівудин, у тому числі Combir, Epivir або Epivir-ВГВ, Epzicom та Trivizir.

Препарат не можна застосовувати одночасно з вориконазолом, бензодіазепінами, цизапридом, пімозидом, препаратами рослинного походження, що містять звіробій, терфенадином, астемізолом, мідазоламом, триазоламом, бепридилом або алкалоїдами ріжків.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С, в захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній, щільно закритій упаковці.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам