Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Целсентри, Celsentri (Маравирок)

Целсентри, Celsentri (Маравирок)
Целсентри, Celsentri (Маравирок)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.88 41 5 1
(0)
Упаковка
  • 150 MG
  • -
Форма выпуска
  • 60 табл.
  • -
7290010355709 2223 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Целсентри:
$887
887 887 USD 1

Цена $887 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Pfizer
<p align="JUSTIFY">
<b>Селзентрі</b> – противірусний препарат. Активна речовина – <b>маравірок</b>. Застосовується для лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів. Препарат ефективний тільки щодо тих різновидів ВІЛ, які для проникнення в клітину CD4 використовують корецептори CCR5. Препарат неефективний щодо вірусів, що використовують корецептори CXCR4.
</p>

Селзентрі

Механізм дії

Маравірок належить до класу препаратів – антагоністів хемокінових рецепторів CCR5. Рецептор CCR5 необхідний для зв’язування ВІЛ із клітиною і для проникнення вірусу всередину. Маравірок селективно зв’язується з хемокіновими рецепторами CCR5, запобігаючи проникненню ВІЛ-1 всередину клітини.

Протокол застосування Селзентрі

Препарат Селзентрі приймається всередину, незалежно від часу прийому їжі. Рекомендована доза становить 150 мг, 300 мг або 600 мг два рази на день, залежно від супутнього прийому антиретровірусних препаратів або інших лікарських засобів.

Ефективність використання

У лабораторних експериментах маравірок був ефективний виключно проти R5-тропного ВІЛ, включаючи штами з високою резистентністю до основних АРВ препаратів. Середнє зниження ВН до 48 тижня терапії склало у тих, хто приймав плацебо, маравірок 1 раз на день та маравірок 2 рази на день відповідно 0,79 log копій/мл, 1,68 log копій/мл та 1,84 log копій/мл. Рівня ВН <50 копій/мл досягли 17 % хворих групи плацебо, 43 % хворих, які отримували маравірок 1 раз на день, і 46 % хворих, які отримували маравірок 2 рази на день. Приріст CD4 клітин за 48 тижнів склав у групах порівняння відповідно 61 кл/мкл, 116 кл/мкл та 121 кл/мкл.

Протипоказання

Селзентрі не рекомендується приймати пацієнтам із підвищеною чутливістю до одного з компонентів препарату. Також його не слід приймати дітям молодше 18 років. Заборонений одночасний прийом препарату із звіробоєм продірявленим.

Побічні ефекти

Найчастіше зустрічаються побічні явища внаслідок прийому препарату Селзентрі: герпетичні інфекції, фолікуліт, пневмонія, аногенітальні бородавки, бактеріальні інфекції, вірусні інфекції, доброякісні новоутворення шкіри, анемія, гіпертригліцеридемія, ліподистрофія, анорексія, депресія, парестезії, дизестезії, гіперестезія, безсоння, порушення смакових відчуттів, сонливість, периферична нейропатія, головний біль, втрата пам’яті, непритомні стани, кон’юнктивіт, середній отит, кашель, синусит, бронхіт, закладеність носа, нудота, біль у животі, диспепсія, запор, метеоризм, блювання, діарея, атонія та гіпотонія кишечника.

Взаємодія з іншими препаратами

Прийом маравіроку з лікарськими індукторами ізоферменту CYP3A4 може знизити концентрацію маравіроку в плазмі крові і послабити його терапевтичний ефект. Спільне використання маравіроку з лікарськими препаратами, які пригнічують ізофермент CYP3A4, може підвищити концентрацію маравіроку в плазмі крові.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам