Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Генвоя (елвітегравір / кобіцистат / емтрицитабін / тенофовір алафенамід)

Генвоя (елвітегравір / кобіцистат / емтрицитабін / тенофовір алафенамід)
Генвоя (елвітегравір / кобіцистат / емтрицитабін / тенофовір алафенамід)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.57 54 5 1
(0)
5391507141699 1323 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Генвоя:
$1 521.12
1521.12 1521.12 USD 1

Цена $1 521.12 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Gilead
Теги:  ВІЛ

Генвоя – комбінований противірусний препарат. Використовується для лікування набутого синдрому імунодефіциту (ВІЛ-інфекції) у дорослих та дітей старше 12 років, які раніше не проходили антиретровірусну терапію. Маса тіла пацієнта повинна перевищувати 35 кг. Також Генвоя призначається для заміни поточного режиму терапії у хворих, які досягли супресії ВІЛ на фоні лікування тривалістю не менше півроку, якщо у них не було зафіксовано резистентності до активних компонентів препарату.

Активна речовина

До складу препарату Генвоя входять елвітегравір 150 мг, кобіцистат 150 мг, емтрицитабін 200 мг та тенофовір алафенамід 10 мг.

Генвоя

Механізм дії

Тенофовір алафенамід є проліками тенофоріру. Механізм дії тенофовіру алафенаміду аналогічний тенофовіру, але порівнювана противірусна активність тенофовіру алафенаміду спостерігається при введенні в 10 разів менших доз.

Тенофовіру алафенаміду фумарат, який замінив у Генвої тенофовір, проникає в клітини ефективніше, і його концентрація у плазмі більше ніж на 90 % нижче, ніж у тенофовіру. Даний факт обумовлює меншу токсичність препарату і означає, що вплив на нирки та кісткову тканину буде значно нижчим, ніж при використанні тенофовіру.

Протокол застосування Генвої

Рекомендована доза препарату Генвоя: 1 таблетка 1 раз на день, під час прийому їжі.

Ефективність використання

Доказом ефективності препарату Генвоя стали результати клінічних досліджень III фази, у яких взяли участь 3500 пацієнтів, які страждають на ВІЛ, у тому числі й ті, хто раніше не отримував лікування, пацієнти з супресією ВІЛ та з порушенням функції нирок.

У ході дослідження препарат продемонстрував ефективність не меншу, ніж Стрибілд, до складу якого входить елвітегравір у дозуванні 150 мг, кобіцистат у дозі 150 мг, емтрицитабін 200 мг та тенофовір дизопроксил фумарат 300 мг.

Протипоказання

Захворювання печінки та надмірна вага.

Препарат Генвоя не призначений для лікування вірусу хронічного гепатиту В (HBV). Прийом препарату може призвести до загострення хвороби.

Побічні ефекти Генвої

Найпоширенішими побічними ефектами є нудота, діарея, головний біль, втома, біль у м’язах, утруднене дихання, біль у шлунку, озноб, запаморочення та прискорене серцебиття.

Прийом препарату може призвести до накопичення молочної кислоти в крові (лактоацидоз) та серйозних проблем із печінкою (гепатомегалія та стеатоз).

Взаємодія з іншими препаратами

Не слід приймати Генвою разом із алфузозином, карбамазепіном, фенобрабіталом, фенітоїном, рифампіцином, дигідроерготаміном, ерготаміном, метилергоновіном, цизапридом, звіробоєм продірявленим, ловастатином, симвастатином, пімозидом, силденафілом, триазоламом або пероральним мідазоламом.

.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам