Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Імукін (гамма-інтерферон)

Імукін (гамма-інтерферон)
Імукін (гамма-інтерферон)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.37 47 5 1
(0)
9700000265256 860 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Імукін:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
BOEHRINGER INGELHEIM

Опис Імукін

Діючою речовиною у складі препарату Імукін є рекомбінантний інтерферон типу гамма. Найчастіше Імукін використовується у комплексній терапії, яка спрямована на зменшення частоти виникнень і зниження тяжкості інфекційних патологій у хворих, які страждають на гранулематоз у хронічній формі. Застосування цього препарату носить переважно профілактичний характер.


Механізм дії

Імукін є інтерфероном, а отже, чинить стимулюючі фармакологічні ефекти на всі аспекти діяльності імунної системи людини, нормалізуючи і регулюючи її функції. Крім цього, в декількох дослідженнях також було особливо відзначена антинеопластична дія Імукіну та його здатність пригнічувати активність широкого спектра патологічної вірусної мікрофлори.

Протокол застосування Імукіну

Препарат Імукін випускається у вигляді розчину, який призначений для введення за допомогою підшкірних ін’єкцій. Лікування з його допомогою має здійснюватися протягом тривалого періоду часу. Стандартне дозування розраховується залежно від площі поверхні та маси тіла пацієнта. Якщо ця площа становить понад 0,5 м2, то Імукін призначається з розрахунку 50 мг на 1 м2 поверхні тіла, а якщо менше 0,5 м2, то з розрахунку 1,5 мкг на 1 кг маси тіла. Препарат вводиться тричі на тиждень з рівномірними проміжками.

Ефективність використання

Лікарська практика показує, що Імукін має виражену імуностимулюючу активність, яка мобілізує всі складові частини природного захисту організму. Завдяки цьому застосування препарату стає ефективним профілактичним заходом, спрямованим на недопущення розвитку інфекційних уражень навіть у ослаблених пацієнтів.

Протипоказання:

  • алергічні реакції на рекомбінантний інтерферон гамма типу 1-бета та будь-які інші компоненти, що входять до складу Імукіну;

  • вік пацієнта менше 6 місяців;

  • період вагітності.

Побічні ефекти Імукіну:

  • підвищення температури тіла з періодичними ознобами;

  • біль у м’язах та суглобах;

  • головний біль;

  • висипання на шкірних покривах, що мають алергічний характер;

  • нейтропенічні явища;

  • використання препарату у високих дозах також може викликати появу грипоподібної симптоматики.

Взаємодія з іншими препаратами

Спеціальних досліджень, присвячених вивченню взаємодії Імукіну з іншими фармакологічними засобами, на сьогоднішній день ще не проводилося. Проте, при використанні цього препарату у вигляді ін’єкцій, його забороняється змішувати в одному шприці з будь-якими іншими лікарськими речовинами.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Імукін необхідно берегти від впливу прямих сонячних променів. Крім того, повинна використовуватися тара, яка надійно захищає препарат від проникнення атмосферної вологи. Температурний режим зберігання Імукіну повинен дотримуватися в межах 2-10 оС. Препарат не можна піддавати заморожуванню.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам