Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Вінкристин-Тева (Vincristine-Teva)

Винкристин-Тева (Vincristine-Teva)
Винкристин-Тева (Vincristine-Teva)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
3.44 2 5 1
(0)
2550 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Винкристин-Тева:
$50
50 50 USD 1

Цена $50 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
TEVA Pharmaceutical Industries Ltd

Опис препарату Вінкристин-Тева

Алкалоїд барвінку рожевого, який використовується в якості протипухлинного препарату, можна придбати в інтернет аптеці під назвою Вінкристин-Тева. Активна речовина ліків Vincristine-Teva — вінкристин сульфат або vincristine. Допоміжними речовинами являются сірчана кислота, вода, гідроксид натрію та манит. Препарат має цитотоксичний і протибластомний ефект.

Зберігати ліки Vincristine-Teva необхідно в холодильнику при мінус 2 — 8 градусах Цельсія, уникаючи попадання світла. Термін придатності становить 2 роки (при нерозпечатаному флаконі) або 24 години після приготування розчину (при температурі від 2 до 4 градусіва).

Форма випуску препарату Вінкристин — порошок, який використовується для приготування розчину, плюс рідина для розчину в флаконі, який додається.

Замовити і купити Вінкристин Тева у флаконах місткістю 1 мг, 2 мг або 5 мг можна в ізраїльській інтернет аптеці (ціна Vincristine Teva залежить від дозування, вартість доставки з Ізраїлю до Києва і Харкова часто включена в ціну).

Інструкція по застосуванню і показання препарату вінкристин

Ізраїльські лікарі прописують уколи Вінкристин-Тева при таких захворюваннях:

  • лейкоз у гострій формі;
  • різні форми сарком;
  • різні бластоми і мієломи.

Vincristine необхідно використовувати виключно під наглядом лікаря, який має стаж застосування цитотоксичних препаратів. Вводити ліки Vincristine-Teva дозволено виключно внутрішньовенно, в іншому випадку можливий летальний результат. Для запобігання важких ускладнень, в Ізраїлі дозу Vincristine-Teva вираховують згідно індивідуальних особливостей організму. Робити ін'єкцію Vincristine-Teva потрібно протягом доби після приготування розчину, вводячи ліки приблизно на протязі хвилини. Перерва між ін'єкціями Vincristine становить 1 тиждень.

Протипоказання і побічні ефекти Vincristine Teva

Потрібно уважно ознайомитися з інструкцією із застосування, оскільки препарат вінкристин має побічні ефекти, велика частина яких впливає на ЦНС (центральну нервову систему). В цілому, всі подібні ефекти оборотні, а шанс їх виникнення залежить від передозування Vincristine (тому важливо ретельно розраховувати дозу Вінкристин-Тева). Переносимість у ліків Vincristine краще у дітей, ніж у дорослих. Найчастіше зустрічаються нейротоксичність, а також алопеція і порушення нейромоторики. Люди похилого віку більш схильні до появи нейротоксичності.

Протипоказаннями є збільшена чутливість до Vincristine, порушення функціональності печінки, променева терапія печінки, будь-які інфекції, запори, неврологічні хвороби.

Застосування Vincristine-Teva

Якщо ліки використовується для монотерапії, Вінкристин-Тева вводять раз на тиждень. Якщо його комбінують з іншими протипухлинними засобами, частоту ін'єкцій потрібно прораховувати індивідуально.

У поєднанні з променевою терапією нейротоксичність може збільшуватися Вінкристин-Тева. Тому перед тим, як замовити і купити вінкристин по кращій вартості в Ізраїлі, варто закінчити променеву терапію.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам