Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Бенліста (белімумаб)

Бенліста (белімумаб)
Бенліста (белімумаб)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.55 54 5 1
(0)
Упаковка
  • 120 MG
  • 200 MG
  • 400 MG
  • -
Объем
  • 5 ML
  • 20 ML
  • -
Форма выпуска
  • 4 шприц.
  • -
7290010140893 1253 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Бенлиста:
$213
213 213 USD 1

Цена $213 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
GlaxoSmithKline

Benlysta (belimumab)

Бенліста – імунодепресивний препарат. Прийом препарату призводить до зниження активності захворювання у дорослих пацієнтів, які отримують стандартну терапію, з активною системною червоною вовчанкою (СЧВ) та наявністю аутоантитіл.

Діюча речовина – белімумаб.

Механізм дії

Белімумаб є повністю людським моноклональним антитілом класу IgGλ, яке специфічно зв’язується з розчинним BLyS людини і придушує його біологічну активність. Препарат пригнічує життєздатність В-лімфоцитів, у тому числі аутореактивних клонів, і знижує диференціювання В-лімфоцитів у плазматичні клітини, що виробляють імуноглобулін.

Протокол застосування Бенлісти

Рекомендована доза становить 10 мг/кг у дні лікування 0, 14 та 28, і в подальшому 1 раз кожні 4 тижні. Інфузія белімумабу повинна здійснюватися протягом 1 години. Введення препарату здійснюється краплинним шляхом. Перед введенням препарат слід відновити (розмішати) і розвести.

Ефективність використання

Зниження підвищених сироваткових рівнів IgG та антитіл до дволанцюгової ДНК (анти-dsDNA) спостерігається з 8-го тижня і до 52-го тижня лікування. У пацієнтів з низьким вихідним рівнем комплементу терапія препаратом Бенліста супроводжується підвищенням його рівня, починаючи з 4-го тижня, і протягом усього подальшого часу.

Мішенню белімумабу є BLyS - цитокін, критично важливий для виживання В-лімфоцитів, їх диференціювання та проліферації. Белімумаб значно знижує кількість циркулюючих В-лімфоцитів, нативних та активних форм, плазматичних клітин та субпопуляції вовчанкових В-лімфоцитів на 52-му тижні лікування. Зниження кількості ненавчених форм, плазматичних та короткоживучих плазматичних клітин спостерігається, починаючи з 8-го тижня.

Протипоказання белімумаба

Прийом препарату Бенліста не рекомендується за наявності гіперчутливості до белімумабу або одного з компонентів препарату, дітям віком до 18 років, вагітним жінкам та жінкам у період лактації. Також не слід приймати препарат за наявності активних форм інфекційних, імунодефіцитних та пухлинних захворювань. Рекомендується приймати препарат з обережністю за наявності важкого активного вовчанкового ураження ЦНС, нирок; ВІЛ-інфекції, гіпогамаглобулінемії, дефіциту IgA, після пересадки великого органу, гемопоетичних стовбурових клітин, кісткового мозку або нирок.

Побічні ефекти

До найчастіших побічних ефектів препарату Бенліста належать алергічні реакції, висип, лихоманка, інфузійні реакції та кропив’янка. Не так часто – анафілактична реакція та ангіоневротичний набряк.

Взаємодія з іншими препаратами

Препарат Бенліста несумісний з декстрозою.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати в захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 8 °С. Потрібно зберігати препарат в оригінальній упаковці до моменту використання. Транспортувати при температурі від 2 до 8 °С, захищаючи від світла. Препарат не можна заморожувати.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам