Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Лемтрада (алемтузумаб), ціна в Україні. Препарат Lemtrada (Alemtuzumab)

Лемтрада (алемтузумаб)
препарат Lemtrada (Alemtuzumab)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.87 244 5 1
(0)
Упаковка
 • 12 MG
 • -
7290013773173 1939 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Лемтрада (алемтузумаб):
$10 252
10252 10252 USD 1

Цена $10 252 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Boehringer Ingelheim Pharma

Опис Lemtrada (Alemtuzumab)

Лемтрада (алемтузумаб) - Імунодепресант селективної дії. Генно-інженерне гуманізоване IgG1 каппа моноклональне антитіло проти антигену CD52, яке чинить протипухлинну та імуносупресивну дію.

Купити препарат Лемтрада (алемтузумаб)

Лікування алемтузумабом повинне призначатися і проводитися під контролем лікаря-невролога, який має досвід лікування хворих на розсіяний склероз. Ви можете купити Лемтрада для боротьби з розсіяним склерозом у будь-який момент і у будь-якому місці. Для цього вам треба лише звернутися до нас, ми знайдемо вам препарат у найкоротший термін і допоможемо з оформленням замовлення.

Механізм дії Лемтрада (алемтузумаб)

Лемтрада викликає лізис лімфоцитів за рахунок взаємодії з антигеном CD52, який не піддається модуляції і виділяється на поверхні В- та Т-лімфоцитів, на моноцитах та макрофагах, природних клітинах-кілерах. Прикріпившись до оболонки Т- або В-лімфоцита, руйнує клітини за допомогою антитіло-залежного цитолізу та комплемент-залежного лізису.

Зменшення кількості циркулюючих В- та Т-лімфоцитів та їх подальша репопуляція зменшує ймовірність рецидиву, що зрештою уповільнює прогресування хвороби.

Протокол застосування Лемтрада (алемтузумаб)

Рекомендована доза Лемтрада (алемтузумаб) - 12 мг/день у вигляді внутрішньовенної інфузії. Проводять 2 курси терапії.

Ефективність Лемтрада (алемтузумаб)

За результатами двох досліджень 3 фази Лемтрада значно знижує частоту рецидивів і ступінь інвалідності порівняно зі стандартним лікуванням розсіяного склерозу.

У ході двох досліджень Лемтрада порівняно з препаратом Ребіф знижувала ймовірність рецидивів на 55% і прогресування інвалідності на 42% протягом двох років.

Лікарський препарат Лемтрада продемонстрував позитивні результати практично у 70% пацієнтів протягом чотирьох років. При цьому був підтверджений сприятливий профіль безпеки Лемтрада.

Показання до застосування Лемтрада (алемтузумаб)

Лікування дорослих пацієнтів з активною рецидивуючо-ремітуючою формою розсіяного склерозу

Протипоказання до застосування Лемтрада (алемтузумаб)

Підвищена чутливість до активної субстанції або до будь-якого з компонентів препарату.

Побічні ефекти Лемтрада (алемтузумаб)

 • артеріальна гіпотензія; артеріальна гіпертензія, тахікардія, ангіоспазм, гіперемія обличчя, відчуття серцебиття; зупинка серця, інфаркт міокарда, фібриляція передсердь, надшлуночкова тахікардія, порушення ЕКГ, брадикардія, порушення периферичного кровообігу, аритмія
 • головний біль; тремор, запаморочення, парестезії, гіперкінезія, сплутаність свідомості, сонливість, депресія, безсоння, тривога; порушення ходи, дистонія, гіпертонус, гіперестезія, невропатія, нервозність, порушення
 • втрата смакових відчуттів, спотворення смаку, кон’юнктивіт, енофтальм, втрата слуху, дзвін у вухах
 • блювота, нудота, діарея; біль у животі, шлунково-кишкова кровотеча, мукозит, стоматит, порушення функції печінки, запор, диспепсія, виразковий стоматит, метеоризм; гастроентерит, гінгівіт, гикавка, відрижка, сухість у роті, виразкове ураження язика, виразкове ураження слизової оболонки
 • тромбоцитопенія, гранулоцитопенія, анемія, панцитопенія, лімфопенія, лейкопенія, пурпура; аплазія кісткового мозку, зниження концентрації гаптоглобіну, гемолітична анемія, ДВС-синдром, пригнічення кістковомозкового кровотворення, носова кровотеча, зміни показників крові
 • гіпонатріємія, дегідратація, зниження маси тіла, гіпокальціємія, спрага; загострення цукрового діабету, періорбітальні набряки, гіпокаліємія
 • артралгія, міалгія, біль у кістках
 • пневмонія, задишка; пневмоніт, синусит, бронхоспазм, кашель, гіпоксія, інфекції верхніх відділів дихальних шляхів, бронхіт, фарингіт, кровохаркання; набряк легень, інфільтрація легеневої тканини, утруднення дихання, респіраторні захворювання, ослаблення дихання, ларингіт, подразнення глотки, плевральний випот
 • інфекції сечовивідних шляхів; порушення функції нирок, поліурія, гематурія, олігурія, нетримання сечі
 • кропивниця; висип, свербіж, підвищена пітливість; еритематозний висип, бульозні висипання; грибковий дерматит, макуло-папульозний висип оніхомікоз
 • подразнення, почервоніння; крововилив, дерматит, біль
 • сепсис, інфекції, викликані Herpes simplex; інфекції, викликані цитомегаловірусом, Pneumocystis carnii, Herpes zoster, кандидамікоз, грибкова інфекція, абсцес; бактеріальна інфекція, вірусна інфекція
 • лимфомоподібний синдром.

Взаємодія Лемтрада (алемтузумаб) з іншими препаратами

Не проводилося формальних досліджень Лемтрада з використанням рекомендованої дози у пацієнтів з розсіяним склерозом. У контрольованому  клінічному дослідженні у пацієнтів з PC було потрібно відмінити лікування бета-інтерфероном та глатирамер ацетатом за 28 днів до початку терапії Лемтрада.

Умови зберігання препарату Лемтрада (алемтузумаб)

Зберігати в місці, захищеному від світла, за температури 2-8°С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам