Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити Імлігік ліки (талімоген лагерпарепвек) - Ціна Imlygic (talimogene laherparepvec)

Імлігік (талімоген лагерпарепвек)
препарат Imlygic (talimogene laherparepvec)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.5 44 5 1
(0)
888 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Імлігік:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
BioVex Inc
Теги:  меланома

Опис препарату Imlygic (talimogene laherparepvec)

Імлігік є препарат, створений на основі живого вірусу герпесу. Його геном був модифікований лабораторними методами і отримав в результаті онколітичні властивості. Цей лікарський засіб отримав схвалення до застосування в терапії меланоми, яка не піддається видаленню хірургічним шляхом.

Механізм дії Імлігік (талімоген лагерпарепвек)

Імлігік ін’єкційним шляхом вводиться безпосередньо в товщу тканин пухлинного осередку. Його дія подібна стандартній вірусній атаці. Він впроваджується в генетичний матеріал клітини і перемикає його на відтворення таких же вірусних часточок, використовуючи для цього внутрішні ресурси клітини. Синтезувавши велику кількість аналогічних вірусів, клітина гине, а самі віруси виходять у зовнішній простір і заражають нові клітинні елементи. Розробники стверджують, що Імлігік має високу вибіркову активність, проникаючи виключно у злоякісно перероджені клітини.

Протокол застосування

Пауза між першою і другою ін’єкцією препарату повинна становити 3 тижні, а в подальшому підтримуючі дози повинні вводитися з проміжком у 14 днів. Оскільки Імлігік є модифікацією вірусу герпесу, його застосування не рекомендоване для тих пацієнтів, які мають знижений імунний статус, а також для жінок у період вагітності.

Ефективність використання

Згідно з даними клінічного випробування препарату, він у 8 разів частіше порівняно з іншими фармакологічними засобами викликав клінічну відповідь у пацієнтів із неоперабельною меланомою. Але при цьому дослідники відзначали, що Імлігік не проявляв активності щодо віддалених метастатичних уражень інших органів. Завдяки таким результатам восени 2015 року препарат був офіційно схвалений для застосування американським управлінням FDA.

Препарат під назвою Imlygic на сьогоднішній день став першим лікарським засобом, який виготовлений на основі живого вірусу і був офіційно рекомендований для застосування. Базою для створення препарату послужив генетично модифікований вірус герпесу. Свою ефективність цей лікарський засіб продемонстрував у ході нещодавно завершеного клінічного випробування. Його результати дозволили схвалити використання Імлігіку спочатку сертифікаційним комітетом Європейського союзу з фармакологічних препаратів, а потім, у кінці жовтня 2015 року, і американським управлінням з медичного нагляду за якістю харчових продуктів та медичних препаратів (FDA).

Імлігік призначений для боротьби із злоякісними новоутвореннями шкірного покриву – меланомами. Застосування цього препарату показане у тих пацієнтів, у яких неможливо провести хірургічне видалення даної пухлини.

Дані досліджень

У клінічному випробуванні ефективності Імлігіку було задіяно 436 пацієнтів, які мають неоперабельну меланому з метастазуванням у сусідні та віддалені органи і тканини. Згідно з результатами, які були отримані після закінчення дослідження, клінічна відповідь була зареєстрована у 16,3 % пацієнтів. Дія препарату виявлялася зниженням розмірів пухлинного осередку на шкірних покривах, а також загасанням реактивних процесів у довколишніх лімфатичних вузлах. Ті учасники, які перебували в контрольній групі і отримували лікування іншими препаратами, продемонстрували схожі результати тільки в 2,1 % випадків.

При цьому, дослідники зробили висновок, що застосування Імлігіку не викликало регресу метастатичних уражень та, крім того, не було зафіксовано статистично достовірного збільшення виживаності пацієнтів без прогресування захворювання. Серед найчастіших побічних ефектів прийому цього препарату відзначалися:

 • апатичні стани;

 • підвищення температури тіла;

 • нудота;

 • хворобливі відчуття в ділянці введення.

Також Імлігік через свою вірусну природи не рекомендований для застосування у пацієнтів з нестабільною функцією імунітету та у жінок в період вагітності.

Дія препарату базується на вірусному механізмі ураження клітин. Генетично модифікований вірус герпесу з високою вибірковістю впроваджується в пухлинні клітини і вбудовується в їхню ДНК. Він змінює клітинний геном таким чином, щоб клітина виробляла не власні копії, а вірусні часточки за рахунок своїх же власних ресурсів. Після того, як у межах клітинної оболонки накопичується критична кількість вірусних тіл, клітина-господар гине, а віруси виходять назовні і заражають нові пухлинні клітини. Крім того, згідно з інформацією розробника препарату, Імлігік містить також і білок GM-CSF, який має стимулюючу дію на імунну систему пацієнта, покращуючи її здатність знаходити, розпізнавати і знищувати злоякісно перероджені клітини.

Протипоказання

Алергічні реакції на будь-які білкові або інші компоненти, що входять до складу вірусу Talimogene Laherparepvec.

Побічні ефекти Імлігіку:

 • збільшення стомлюваності;

 • озноб;

 • підвищення температури тіла;

 • нудота, іноді блювота;

 • грипоподібний симптомокомплекс;

 • больові відчуття в ділянці введення препарату;

 • розлади кишечника або, навпаки, схильність до запорів;

 • головний біль та запаморочення;

 • суглобовий та м’язовий біль;

 • набряклі явища та біль у тканинах нижніх кінцівок;

 • біль у животі;

 • больові відчуття в горлі та гортані;

 • зниження маси тіла.

Взаємодія Імлігіку з іншими препаратами

На сьогоднішній день досліджень, присвячених вивченню взаємодії Імлігіку з іншими фармакологічними засобами, не проводилося.

Умови транспортування та зберігання

Перевозити та зберігати Імлігік можна тільки в оригінальній упаковці і обов’язково з використанням спеціалізованої медичної апаратури, яка здатна постійно забезпечувати низьку температуру всередині контейнера з препаратом. Температурний режим при цьому повинен перебувати в діапазоні від -90 до -70 °C. Крім того, важливо не допускати впливу на Імлігік прямих світлових променів.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам