Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Орфадин ліки (нітизинон)

Орфадин (нітизинон)
Орфадин (нітизинон)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.54 44 5 1
(0)
Упаковка
 • 2 MG
 • 5 MG
 • 10 MG
 • -
Форма выпуска
 • 60 капс.
 • -
7350031442250 893 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Орфадин :
$926
926 926 USD 1

Цена $926 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Apoteket AB Produktion & Laboratorier

Орфадин належить до клініко-фармакологічної групи засобів, призначених для лікування недостатності утворення ферментів, яка передається спадковим шляхом. Діючою речовиною в його складі є нітизинон. Цей препарат застосовується при терапії спадкової тирозинемії, що належить до 1 типу.

Орфадин

Механізм дії

1 тип спадкової тирозинемії проявляється специфічним порушенням метаболізму, який обумовлений недостатністю в крові пацієнта ферменту ФААГ (фумарилацетоацетатгідролази). Це фермент необхідний для кінцевої стадії обмінних реакцій за участю тирозину. При його дефіциті метаболізм тирозину відбувається з утворенням токсичної сполуки – сукцинілацетону, який запускає цілий каскад хімічних порушень в організмі. Орфадин пригнічує патологічний метаболізм тирозину, що перешкоджає синтезу і накопиченню сукцинілацетону.

Протокол застосування Орфадину

Орфадин випускається у вигляді капсул, які призначені для прийому пероральним шляхом. Стандартне дозування препарату при початку лікування складає 1 мг на 1 кг маси тіла пацієнта. Загальна добова кількість Орфадину розділяється на 2 прийоми на день. Надалі дозування препарату може змінюватися в залежності від індивідуальної реакції пацієнта на терапію. Капсули можна ковтати цілими, але можна й відкривати, а потім розчиняти наявний у них порошок в невеликому об’ємі води. Такий водний розчин Орфадину необхідно готувати безпосередньо перед моментом його прийому.

Ефективність використання

Результативність терапії Орфадином досліджувалася в ході декількох клінічних випробувань. Згідно з даними, отриманими після їх завершення, більше ніж у 90 % пацієнтів, які отримували цей препарат, нормалізація концентрації сукцинілацетону в сечі спостерігалася протягом уже перших 7 діб після початку лікування.

Протипоказання

Алергічні реакції на нитизінон та будь-які інші компоненти, що входять до складу Орфадину.

Побічні ефекти Орфадину:

 • порушення вмісту в крові пацієнта формених клітинних елементів, з можливістю розвитку тромбоцитопенії, лейкоцитопенії та гранулоцитопенії;

 • запальні явища на кон’юнктивальній оболонці;

 • помутніння, почервоніння та запалення рогової оболонки ока;

 • підвищення світлочутливості з розвитком фотобоязні;

 • больові відчуття в очних яблуках;

 • ураження шкірних покривів у вигляді ексфоліативного дерматиту, поява свербежу та висипу, яка носить переважно еритематозний характер.

Взаємодія з іншими препаратами

На сьогоднішній день офіційних клінічних досліджень, присвячених вивченню взаємодії Орфадину з іншими фармакологічними засобами, не проводилося.

Умови транспортування та зберігання

Перевозити та зберігати Орфадин необхідно в оригінальній упаковці. Не можна допускати впливу на препарат прямих сонячних променів. При зберіганні Орфадину слід дотримуватися температурного режиму, який повинен витримуватися в межах від 2 до 8 °C. При цьому препарат не можна піддавати заморожуванню.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам