Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Цитотект (антицитомегаловірусний імуноглобулін)

Цитотект (антицитомегаловірусний імуноглобулін)
Цитотект (антицитомегаловірусний імуноглобулін)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.57 54 5 1
(0)
Объем
 • 10 ML
 • 20 ML
 • 50 ML
 • -
Форма выпуска
 • -
948 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Цитотект:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Цитотект належить до фармакологічної групи імуноглобулінів, а діючою речовиною в його складі є людський антицитомегаловірусний імуноглобулін. Даний препарат призначений для лікування та профілактики цитомегаловірусної інфекції у пацієнтів з ослабленим імунітетом, а також у тих осіб, які мають той чи інший ступінь імунодефіциту внаслідок ВІЛ-інфекції, фармакологічної імуносупресії після трансплантації органів і т.д.

Цитотект

Механізм дії

Основний ефект, який чинить Цитотект – це нормалізація імунного статусу пацієнта. Препарат безпосередньо збільшує кількість антитіл до людського цитомегаловірусу в організмі хворого.

Протокол застосування Цитотекту

Цитотект призначений для внутрішньовенного введення. Перед початком ін’єкції готується розчин на основі 0,9 % хлориду натрію, який необхідно зігріти до кімнатної температури. Введення здійснюється крапельно, зі швидкістю, що не перевищує 1 мл розчину (20 крапель) за хвилину. Для профілактики цитомегаловірусної інфекції при трансплантації органів використовується разове введення препарату в стандартній дозі, яка становить 1 мл на 1 кг маси тіла пацієнта. Ін’єкція виконується в день операції або в попередню добу. Стандартна схема застосування Цитотекту у серопозитивних по цитомегаловірусу пацієнтів включає 6 разових доз, які вводяться з проміжком у 2-3 тижні. При лікуванні цитомегаловірусної інфекції стандартне дозування препарату становить 2 мл на 1 кг маси тіла через кожні 2 дні. Терапія триває до зникнення клінічної симптоматики.

Ефективність використання

Згідно з даними клінічних випробувань Цитотект продемонстрував високу результативність і біологічну доступність. Клінічна відповідь на його введення спостерігалася більше ніж у 60 % пацієнтів з цитомегаловірусом.

Протипоказання

Алергічні реакції на імуноглобуліни, а також будь-які інші компоненти, що входять до складу Цитотекту.

Побічні ефекти:

 • головний біль;

 • суглобовий та м’язовий біль;

 • підвищення температури тіла з ознобами;

 • нудота, іноді блювота;

 • зрідка – падіння артеріального тиску;

 • посилення ниркової недостатності у осіб, які страждають на таке захворювання.

Взаємодія з іншими препаратами

Цитотект не застосовується одночасно з живими вакцинами, які містять ослаблені вірусні часточки. До таких препаратів належать вакцини проти краснухи, свинки, кору та вітряної віспи. У разі спільного застосування цих фармакологічних засобів підвищується ймовірність розвитку у пацієнта повноцінного інфекційного ураження. Здійснення таких щеплень можна проводити не менше ніж через 3 місяці (а в деяких випадках – не раніше, ніж через 1 рік) після закінчення терапії Цитотектом.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Цитотекту його необхідно надійно захистити від впливу прямих сонячних променів. Температурний режим при цьому повинен перебувати в проміжку від 2 до 8 °C. Крім того, препарат не можна піддавати заморожуванню.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам