Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити Дуодарт, препарат для лікування ДГПЗ

Дуодарт (дутастерид, тамсулозин)
Дуодарт (дутастерид, тамсулозин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.9 221 5 1
(0)
Упаковка
 • 0,5 MG
 • -
Форма выпуска
 • 30 капс.
 • -
7290010140862 1902 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Дуодарт (дутастерид, тамсулозин):
$35
35 35 USD 1

Цена $35 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
GlaxoSmithKline
Дуодарт – комбінований препарат для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). 1 капсула містить 0,5 мг дутастериду та 0,4 мг тамсулозину гідрохлориду.
Урологія – досить делікатна тема для обговорення. Однак звернувшись до нашої аптеки, щоб купити Дуодарт, Ви можете проконсультуватися з нашим фармацевтом, поставивши всі запитання, що Вас бентежать. Конфіденційність даних гарантується. Ми привеземо Вам препарат у максимально короткий термін у комплекті з інструкцією для застосування та чеком з аптеки.

Механізм дії

Препарат знижує концентрації дигідротестостерону – гормону, який залучений у процес розвитку ДГПЗ. Препарат сприяє зменшенню розміру передміхурової залози. Дуодарт знижує симптоми захворювань сечовивідних шляхів і збільшує швидкість сечовипускання, також знижує ризик гострої затримки сечі та частої, ургентної потреби у сечовипусканні, як і необхідність хірургічного втручання.

Протокол застосування

Дуодарт застосовують всередину. Рекомендована доза – 1 капсула 1 раз на добу через 30 хвилин після вживання їжі. Капсули слід ковтати цілими, не жувати і не розкривати.

Ефективність

Згідно з наявними даними, ефективність дутастериду залежить від дозування і тривалості лікування. Оптимальний ефект відзначається через 1–2 тижні після початку лікування, коли рівень дигідротестостерону в крові знижується приблизно на 85-90 %. Зменшує об’єм передміхурової залози і знижує ризик ускладнень, покращуючи якість життя пацієнтів.

Показання

Лікування помірних та важких симптомів ДГПЗ.
Зменшення ризику гострої затримки сечі та потреби в хірургічному втручанні при помірних та важких симптомах ДГПЗ.

Протипоказання

 • не застосовують препарат у жінок, дітей та підлітків;
 • підвищена чутливість до дутастериду, інших інгібіторів 5α-редуктази, тамсулозину, сої та арахісу або інших компонентів препарату;
 • ортостатична артеріальна гіпотензія в анамнезі;
 • важка форма печінкової недостатності.

Побічні ефекти

 • запаморочення, головний біль, втрата свідомості;
 • серцева недостатність, недостатність лівого шлуночка, гостра серцева недостатність, кардіогенний шок, гостра недостатність лівого шлуночка, недостатність правого шлуночка, гостра недостатність правого шлуночка, кардіолегенева недостатність, конгестивна кардіопатія); прискорене серцебиття, постуральна гіпотензія;
 • імпотенція, зниження лібідо, порушення еякуляції, захворювання молочних залоз, включаючи гіперестезію, та збільшення грудних залоз, ретроградна еякуляція, пріапізм;
 • риніт;
 • нудота, блювота, запор та діарея;
 • алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, кропивницю, локалізований та ангіоневротичний набряк;
 • астенія.

Взаємодія

Не проводилися дослідження щодо взаємодії Дуодарту з іншими лікарськими препаратами. Однак є інформація щодо взаємодії його інгредієнтів з іншими препаратами. Концентрація дутастериду у сироватці крові збільшується при одночасному прийомі з верапамілом або дилтіаземом, а також при довготривалому застосуванні дутастериду в комбінації з ритонавіром, індинавіром, нефазодоном, ітраконазолом, кетоконазолом, які є потужними інгібіторами ферменту CYP3A4.
При застосуванні тамсулозину одночасно з лікарськими засобами, які можуть знижувати артеріальний тиск, включаючи анальгетики та інші альфа-1-адреноблокатори, можливе посилення гіпотензивного ефекту. Дуодарт не слід застосовувати в комбінації з іншими альфа-l-адреноблокаторами. Дуодарт слід обережно приймати в комбінації з циметидином.

Умови зберігання

Не зберігати препарат за температури вище 30 °C. Не використовувати препарат через три місяці після розкривання упаковки.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам