Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Авонекс (інтерферон бета-1а)

Авонекс (інтерферон бета-1а)
Авонекс (інтерферон бета-1а)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.59 56 5 1
(0)
Упаковка
 • 30 MCG
 • -
Объем
 • 0,5 ML
 • -
Форма выпуска
 • шприц
 • ручка
 • -
7290008128070 816 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Авонекс:
$926
926 926 USD 1

Цена $926 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Biogen Idec Limited

Препарат Авонекс

Препарат Авонекс належить до класу цитокінів та противірусних засобів. Його діючою речовиною є інтерферон бета-1a. Даний препарат показаний для застосування як лікарський засіб для терапії розсіяного склерозу.

Механізм дії

Інтерферон чинить імуномодулюючу та антипроліферативну дію, а також ефективно знищує вірусні часточки. Ці властивості інтерферону бета-1а обумовлені тим, що він, будучи біологічно активною сполукою, зв’язується з рецепторами, розташованими на клітинній оболонці, тим самим запускаючи складний каскад біохімічних реакцій, що призводять до потенціювання функцій імунної системи.

Протокол застосування

Стандартне дозування Авонексу становить 30 мкг, які вводяться шляхом внутрішньом’язових ін’єкцій 1 раз на тиждень. Препарат застосовується за курсовою схемою, а тривалість курсу визначається лікарем в індивідуальному порядку. Особливістю введення Авонексу є необхідність суворого дотримання одного й того самого дня та часу щотижневих ін’єкцій. Крім цього, при кожному новому введенні препарату потрібно міняти місце його введення.

Ефективність використання

У декількох широкомасштабних клінічних випробуваннях було продемонстровано здатність Авонексу уповільнювати розвиток непрацездатності у хворих на розсіяний склероз. Також він статистично достовірно зменшував частоту появи рецидивів цієї патології. У групі пацієнтів, які отримували даний препарат, прогресування втрати працездатності в ході тривалого дослідження було лише 22 % порівняно з 35-40 % у контрольній групі. Крім цього, було показано, що використання Авонексу протягом як мінімум 1 року зменшує кількість випадків рецидивів захворювання на третину.

Протипоказання Авонекс:

 • алергічні реакції на інтерферон-бета або інші складові Авонексу;

 • вагітність та грудне вигодовування;

 • депресивні стани з суїцидальними проявами;

 • епілептичні напади;

 • вік пацієнта менше 18 років.

Побічні ефекти

Найчастіше при терапії Авонексом у пацієнтів спостерігалися небажані реакції у вигляді розвитку грипоподібної симптоматики. Вона включала:

 • слабкість та підвищення стомлюваності;

 • підвищення температури тіла;

 • м’язовий біль;

 • періодичні озноби;

 • головний біль;

 • напади нудоти.

Взаємодія Авонекс з іншими препаратами

Випробувань, присвячених вивченню поєднання Авонексу з іншими фармацевтичними засобами, на даний момент не проводилося. Препарат рекомендується з обережністю використовувати разом з ліками, чий кліренс визначається цитохромною системою Р450. До таких препаратів належать засоби проти епілепсії та антидепресанти.

Умови транспортування та зберігання Авонекс

Не можна допускати потрапляння на Авонекс прямих сонячних променів. Транспортувати та зберігати препарат можна тільки в оригінальній упаковці. Температурний режим при цьому не повинен перевищувати 25 °C, а крім того, Авонекс не можна заморожувати.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам