Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Сифрол (праміпексол)

Сифрол (праміпексол)
Сифрол (праміпексол)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.58 46 5 1
(0)
Объем
 • 0.375 MG
 • 1,5 MG
 • 0,75 MG
 • -
Форма выпуска
 • 30 табл.
 • -
9006968012490 1156 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Сифрол:
$13
13 13 USD 1

Цена $13 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
BOEHRINGER INGELHEIM
Діючою речовиною у складі Сифролу є праміпексол. Цей препарат належить до фармакологічної групи протипаркінсонічних засобів. Він застосовується при лікуванні хвороби Паркінсона як у формі монотерапії, так і в поєднанні з Леводопою.

Сифрол

Механізм дії

Сифрол здатний впливати на регуляцію рівня імпульсації, що виходить із нейронних клітин, розташованих в особливих ділянках мозку – смугастому тілі та чорній речовині. Такий ефект викликаний стимуляцією праміпексолом дофамінових рецепторів, що знаходяться на поверхні нейронів. Це призводить до пригнічення патологічних імпульсів та полегшення симптоматики паркінсонізму.

Протокол застосування Сифролу

Сифрол призначений для перорального введення. Його прийом не пов’язаний із часом прийому їжі, а препарат необхідно просто запивати водою. Початкове дозування Сифролу становить 375 мкг, що приймаються 1 раз на день. Для зручності та рівномірності надходження препарату цю дозу ділять на 3 прийоми (вранці, вдень та ввечері). Після початку терапії стартову дозу щотижня збільшують до отримання максимально вираженого клінічного результату. Зазвичай він досягається при прийомі від 1,5 до 4,5 мг Сифролу на добу.

Ефективність використання

Результативність застосування Сифролу була доведена в декількох клінічних випробуваннях. Їхні дані свідчать про те, що призначення препарату на пізніх етапах розвитку хвороби Паркінсона значно знижувало кількість рухових порушень, а також сприяло відстроченню часу виникнення ускладнень.

Протипоказання Сифролу:

 • алергічні реакції на праміпексол, а також будь-які інші компоненти, що входять до складу Сифролу;
 • вагітність;
 • лактація;
 • вік пацієнта менше 18 років.
Крім того, Сифрол необхідно з обережністю призначати пацієнтам, які мають виражені порушення вивідної ниркової функції.

Побічні ефекти:

 • підвищення сонливості або, навпаки, поява безсоння;
 • виникнення галюцинацій;
 • нудота;
 • запори;
 • зниження артеріального тиску;
 • набряклість тканин нижніх кінцівок.

Взаємодія з іншими препаратами

Сифрол слід з обережністю застосовувати одночасно з фармакологічними засобами, виведення яких з організму здійснюється за допомогою нирок. Таке поєднання може збільшувати концентрацію Сифролу в крові пацієнта і призводити до появи симптомів передозування. Крім того, подібний ефект здатна також викликати і комбінація праміпексолу з циметидином. А одночасне застосування препарату з такими агоністами дофамінових рецепторів, як, наприклад, похідні фенотіазину або тіоксантену, а також метоклопрамідом призводять до зменшення клінічної ефективності Сифролу.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Сифролу необхідно дотримуватися температурного режиму, що не перевищує 25 °C. Крім того, препарат слід зберігати тільки у фірмовій упаковці, яка надійно захищає його від дії прямих сонячних променів.
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам