Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Віндакел препарат (тафамідіс)

Віндакел (тафамідіс)
Віндакел (тафамідіс)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.55 43 5 1
(0)
Объем
  • 20 MG
  • -
Форма выпуска
  • 30 капс.
  • -
7290013592163 904 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Віндакел :
$12 840
12840 12840 USD 1

Цена $12 840 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Pfizer

Препарат Віндакел

Віндакел використовується при терапії транстиретинової амілоїдної полінейропатії, яка має спадковий характер і на даний момент була діагностована приблизно у 10 000 осіб на земній кулі. Основна діюча речовина, що входить до складу препарату, – тафамідіс.

Механізм дії

Головним клінічним ефектом, який чинить тафамідіс, є блокування процесів накопичення транстиретину. Ця сполука є амілоїдною білковою речовиною волокнистої природи, яка, накопичуючись навколо нервових волокон, призводить до важких клінічних наслідків. Серед них фізичне порушення цілісності нервових провідникових шляхів, що приводить до виникнення серйозного ступеня поліневропатичних проявів.

Протокол застосування Віндакелу

Тафамідіс у складі Віндакелу випускається в капсульованій формі, яка призначена для перорального прийому. Капсули препарату слід ковтати цілими – їх розламування або розжовування неприпустиме. Стандартне дозування тафамідісу становить 20 мг, які містяться в 1 капсулі препарату. Ця кількість вводиться в організм пацієнта 1 раз на добу незалежно від часу прийому їжі. Лікування тафамідісом тривале і не припиняється доти, поки спостерігається його клінічна результативність.

Ефективність використання

Тафамідіс на сьогоднішній день є єдиним лікарським засобом, який має підтверджений у ході клінічних випробувань ефект при лікуванні амілоїдних патологій, включаючи і хворобу Альцгеймера. Застосування цього препарату було схвалено європейськими регулюючими органами, а також Американською комісією з контролю за якістю продуктів та фармакологічних засобів (FDA).
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам