Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Sprycel (Dasatinib)

Спрайсел (дасатиніб)
препарат Somatuline (Lanreotide)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.88 43 5 1
(0)
Упаковка
  • 20 MG
  • 50 MG
  • 70 MG
  • -
Форма выпуска
  • 60 табл.
  • -
7290012998089 1260 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Спрайсел :
$2 126
2126 2126 USD 1

Цена $2 126 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Sprycel (Dasatinib)

Спрайсел – протипухлинний препарат. Є інгібітором протеїнкінази. Діюча речовина – дасатиніб.

Механізм дії Спрайсел (дасатиніб)

Активність дасатинібу проявляється на клітинних моделях лейкозу. Це відбувається як стосовно чутливих, так і стосовно резистентних до іматинібу клітин. Дасатиніб сприяє подоланню резистентності клітин до іматинібу, пов’язаної з гіперекспресією BCR-ABL, мутаціями домену BCR-ABL кінази, активацією альтернативних механізмів, які індукують кінази сімейства SRC (LYN, НСК), а також з гіперекспресією гена множинної медикаментозної резистентності.

Протокол застосування Спрайселу

Препарат Спрайсел (дасатиніб) приймається всередину, незалежно від часу прийому їжі.

На початковому етапі лікування рекомендується приймати Спрайсел по 100 мг 1 раз на день у разі хронічної форми мієлолейкозу. У всіх інших випадках – по 140 мг 1 раз на день.

В подальшому дозу препарату можна збільшити до 140 мг 1 раз на день у разі хронічної форми мієлолейкозу і до 180 мг 1 раз на день у всіх інших випадках. Збільшення дози виправдано за відсутності гематологічних та цитогенетичних реакцій внаслідок прийому початкових доз.

Ефективність використання

Препарат Спрайсел (дасатиніб) успішно застосовується при лікуванні хронічного мієлолейкозу, що знаходиться у хронічній фазі і виявленого вперше.

Також препарат успішно використовується при лікуванні хронічного мієлолейкозу в хронічній фазі, фазі акселерації або фазі мієлоїдного або лімфоїдного бластного кризу, за умови резистентності або непереносимості попередньої терапії, включаючи іматиніб.

Лікування препаратом Спрайсел також виправдане у разі гострого лімфобластного лейкозу з позитивною філадельфійською хромосомою, за умови резистентності або непереносимості попередньої терапії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до дасатинібу або інших компонентів, що входять до складу препарату. Також не слід приймати препарат під час вагітності та годування груддю. Прийом ліків заборонений дітям віком до 18 років.

Побічні ефекти Спрайселу

Більшість побічних явищ препарату Спрайсел мають тимчасовий характер і зникають при тривалому лікуванні.

Найчастіше зустрічаються побічні ефекти: інфекції (у тому числі інфекції верхніх дихальних шляхів та герпетичні інфекції), пневмонія, ентероколіт, головний біль, кровотечі, плевральний випіт, задишка, діарея, нудота, блювота, біль у животі, шкірний висип, м’язово-скелетний біль, затримка рідини, набряки підшкірної клітковини, набряки язика, губ, кон’юнктивіти, втома та підвищення температури.

Взаємодія з іншими препаратами

Не рекомендується приймати дасатиніб разом з інгібіторами ізоферменту CYP3A4, оскільки це може призвести до підвищення концентрації дасатинібу в плазмі крові. Також не слід приймати препарат одночасно з індуктором ізоферменту CYP3A4, блокаторами Н2-гістамінових рецепторів і інгібіторами протонної помпи – це призводить до зниження концентрації дасатинібу в плазмі.

Умови зберігання

Зберігати препарат необхідно при температурі 15-30 °C, в недоступному для дітей місці.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам