Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити ліки Еншур - Ціна Ensure

Еншур
препарат Еншур
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.44 47 5 1
(0)
70074104980 811 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Еншур:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Теги:  онкологія

Опис Ensure

Еншур - це спеціалізований продукт, що забезпечує повноцінне, збалансоване і щадне харчування з додаванням пребіотиків, які сприяють поліпшенню роботи кишечника, зростанню корисних бактерій, а також підтриманню імунітету. Ensure містить необхідний комплекс білків високої якості, корисних жирів та вуглеводів.

При лікуванні будь-якого захворювання, в тому числі й онкологічного характеру, вкрай важливим є правильний і збалансований раціон харчування пацієнта. Він повинен містити необхідну і достатню кількість вітамінів, мікроелементів, білків, жирів та вуглеводів. Одним із найбільш оптимальних таких продуктів є Еншур.

Механізм дії Еншур

Еншур постачає організм повним набором речовин, необхідних для життєдіяльності та якнайшвидшого одужання. Крім широкого спектру метаболітів, він включає до свого складу також і пребіотики, які стимулюють розмноження симбіотичних бактерій в організмі, тим самим сприяючи нормалізації роботи кишечника. А велика кількість низькофракційних білків швидкого всмоктування покращує функції імунної системи.

Протокол застосування

Еншур випускається у вигляді сухої суміші і у вигляді готового до вживання напою. Суху суміш необхідно розвести кип’яченою водою в пропорції 6-7 мірних ложок порошку на 200 мл рідини. Стандартна упаковка сухої суміші розрахована на 6-7 прийомів. Готовий напій Еншур випускається в пакетах, забезпечених зручною трубочкою, через яку його можна відразу випити. Стандартна разова порція напою має обсяг 100 або 200 мл. Дорослій людині за добу необхідно випивати 1-2 таких упаковки. Еншур приймається курсовим способом, а повний цикл становить від 7 до 14 днів залежно від важкості стану пацієнта та рекомендацій лікаря.

Ефективність використання

Прийом Еншуру вкрай корисний людям, що знаходяться у стані хвороби або в періоді післяопераційного відновлення. Повноцінний і збалансований раціон, що включає все необхідне для оптимального харчування, а також пробіотики для зростання бактерій-симбіонтів стане прекрасною підтримкою організму і прискорить одужання.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам