Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ціна ліки Гардасил - Купити Gardasil

Гардасил
препарат Гардасил (Gardasil)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.53 56 5 1
(0)
Объем
 • 0,5 ML
 • -
Форма выпуска
 • шприц
 • -
7290006813121 850 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Гардасил:
$220
220 220 USD 1

Цена $220 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Merck

Препарат Гардасил (Gardasil)

Препарат Гардасил належить до фармакологічної групи вакцин та сироваток, являючи собою білки людського вірусу папіломи. Він застосовується як профілактичний засіб при всьому спектрі патологій, спричинених цим вірусом. Серед них:

 • рак вагінальної ділянки та шийки матки;

 • кондиломи на геніталіях;

 • передракові диспластичні патології у вигляді різних типів неоплазій у дітей 9-17 років та у жінок 18-26 років.

Механізм дії препарату Гардасил (Gardasil)

Проходження повного циклу вакцинації з використанням Гардасилу викликає утворення в організмі пацієнта специфічних антитіл до всіх небезпечних для людини типів папіломного вірусу. Такий імунний захист зберігається протягом 3 років практично у 100 % вакцинованих осіб.

Протокол використання Гардасилу

Вакцина Гардасил вводиться в латеральну частину квадрицепса на стегні або в дельтоподібний м’яз за допомогою внутрішньом’язової ін’єкції. Важливим моментом є те, що цей препарат не можна вводити внутрішньовенно. Для цільових груп пацієнтів стандартизоване дозування Гардасилу при разовому введенні становить 0,5 мл. Вакцинація проводиться курсовим способом, і кожен курс включає 3 ін’єкції. Проміжок між введенням першої і другої ін’єкції становить 2 місяці, а між другою та третьою – півроку. У деяких випадках можливе використання прискореної схеми введення. У такому разі 2-а ін’єкція проводиться через місяць, а 3-є щеплення – через 3 місяці після другого.

Ефективність застосування

Дані, отримані в ході клінічних випробувань Гардасилу, продемонстрували, що даний препарат практично на 100 % запобігає таким патологіям, спричиненим папіломним вірусом людини, як:

 • злоякісні пухлини органів статевої системи;

 • передракові диспластичні зміни епітеліальних тканин;

 • кондиломи на геніталіях.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на будь-які компоненти, що входять до складу цієї вакцини;

 • відносним протипоказанням є порушення в системі згортання крові пацієнта через наявність гемофілії та тромбоцитопенії, а також прийом препаратів-антикоагулянтів.

Побічні ефекти прийому Гардасилу:

 • головний біль;

 • нетривале підвищення температури тіла;

 • іноді – запальні явища в шлунково-кишковому тракті, а також у сечовивідній та репродуктивній системі;

 • місцеві реакції у вигляді почервоніння або появи припухлості шкірних покривів у точці введення препарату, хворобливі відчуття або свербіж на шкірі, які самостійно зникають через 3-5 днів після ін’єкції і не потребують спеціального медичного втручання.

Взаємодія з іншими препаратами

Взаємодія Гардасилу з іншими фармакологічними засобами була вивчено в низці клінічних випробувань. За їх результатами жоден із препаратів, що піддавався дослідженню, не змінював дію Гардасилу і не призводив до виникнення будь-яких побічних ефектів.

Умови транспортування та зберігання

Гардасил слід зберігати в захищеному від прямих світлових променів місці, при температурі від 2 до 8 °C. Препарат не можна піддавати заморожуванню.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам