Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Ібранс (Пальбоцикліб) - Ціна Ibrance (Palbociclib)

Ібранс (пальбоцикліб)
Ibrance (Palbociclib)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.51 55 5 1
(0)
Упаковка
  • 75 MG
  • 100 MG
  • 125 MG
  • -
Форма выпуска
  • 21 капс.
  • -
7290013592279 807 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Ібранс:
$3 640
3640 3640 USD 1

Цена $3 640 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість не включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Pfizer

Опис препарату Ібранс (Пальбоцикліб)

Діючою сполукою препарату Ібранс (Ibrance) є пальбоцикліб (Palbociclib), який продемонстрував високу ефективність у лікуванні поширених метастазуючих ракових пухлин молочних залоз. Його застосування показане у жінок в менопаузальному періоді, які до того ж іще не проходили ендокринну протипухлинну терапію в минулому.

Купити препарат Ібранс(Пальбоцикліб)

Від правильності лікування залежить ваше здоров’я Ви бажаєте купити Ibrance (Palbociclib)?Ми гарантуємо достовірність препарату і наявність всіх необхідних документів, включаючи оригінальний чек з аптеки.

Механізм дії Ibrance (Palbociclib)

Ібранс є інгібітором активності циклінзалежних ферментів, які стимулюють ріст і розмноження пухлинних клітин. Найбільш ефективно пальбоцикліб діє в комбінації з летрозолом, який також призначається у разі дисемінованого раку молочної залози.

Протокол застосування препарату Ібранс (Пальбоцикліб)

Схема терапії Ібрансом носить курсовий характер. Початкова доза становить 125 мг на добу, протягом 21 дня. Потім робиться перерва тривалістю в 1 тиждень і курс повторюється. Кількість таких курсів визначає лікуючий лікар, який також може коригувати й дозу препарату залежно від клінічної відповіді на лікування, а також від індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.

Ефективність використання Ібранс (пальбоцикліб)

Американське управління з контролю над якістю продуктів та фармакологічних препаратів на підставі проведених клінічних випробувань схвалило застосування Ібрансу за прискореною процедурою. Це обумовлено тим, що в ході досліджень Ібранс (пальбоцикліб) показав двократне збільшення виживаності без прогресування у пацієнтів, які його отримували, порівняно з контрольною групою. Крім того, Ібрансу був також присвоєний статус пріоритетного розгляду, який свідчить про те, що він має високий потенціал істотного підвищення безпеки та ефективності терапії складних і небезпечних для життя патологій. На даний момент дослідження ефективності препарату Ібранс (пальбоцикліб) ще тривають.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам