Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити ліки Ікземпра (Іксабепілон) - Ixempra (Ixabepilone)

Ікземпра (іксабепілон)
препарат Ікземпра (Іксабепілон)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.54 46 5 1
(0)
Объем
  • 15 MG
  • 45 MG
  • -
Форма выпуска
  • лиофилизат
  • -
7290014396050 1255 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Ікземпра (іксабепілон):
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Bristol-Myers Squibb

Опис Ixempra

Ікземпра - протипухлинний препарат. Діючою речовиною є Іксабепілон. Застосовується для лікування місцевопоширеного або метастатичного раку молочної залози за умови неефективності попередньої терапії.

Лікування препаратом Ixempra проводиться в комбінації з капецитабіном у разі неефективності попередньої терапії таксанами та антрациклінами. Крім цього, препарат використовується у вигляді монотерапії при неефективності раніше проведеної терапії таксанами, капецитабіном та антрациклінами.

Механізм дії Ixabepilone

Епотилони мають здатність стабілізувати динаміку мікротрубочок, що призводить до блокади мітозу пухлинних клітин, і, зрештою, до їх апоптозу та загибелі. Іксабепілон (Ixabepilone) - напівсинтетичний аналог епотилону В, 16-членного полікетидного макроліду, в якому лактон замінений на хімічно модифікований лактам. Це дозволяє підвищити його стабільність, ступінь зв'язування з білками та протипухлинну дію.

Протокол застосування Ікземпри

У поєднанні з капецитабіном рекомендована доза препарату Ікземпра становить 40 мг/м2 в/в. Препарат вводиться в організм за допомогою 3-годинної інфузії кожні 3 тижні.

При проведенні монотерапії рекомендована доза препарату Ікземпра становить 40 мг/м2 в/в - 3-годинна інфузія кожні 3 тижні.

Ефективність використання

Іксабепілон активний на різних моделях пухлини людини, включаючи стійкі до дії протипухлинних засобів типи пухлини, що викликають надлишкову експресію P-gp, MRP-1, βIII-ізоформ тубуліну, або індуковані мутаціями тубуліну. Іксабепілон проявляє активність на моделях пухлин, стійких до дії різних препаратів, у тому числі таксанів, антрациклінів та алкалоїдів барвінку. У поєднанні з капецитабіном спостерігається синергізм протипухлинної активності обох препаратів.

Протипоказання

  • абсолютна кількість нейтрофілів менше ніж 1500 клітин/мкл або тромбоцитів менше 100000 клітин/мкл;
  • в комбінації з капецитабіном: при активності сироваткових ACT або АЛТ, що у 2,5 рази перевищує ВМН, або при сироватковій концентрації білірубіну, що перевищує ВМН;
  • вагітність та період годування груддю;
  • вік до 18 років.

Побічні ефекти

Найчастішими побічними ефектами при лікуванні препаратом Ікземпра (Іксабепілон) є нейтропенія, тромбоцитопенія, анемія, лейкопенія, периферична сенсорна нейропатія, головний біль, алопеція, міалгія/артралгія, біль у скелетних м'язах, анорексія, стоматит/мукозит, діарея, блювота, запор, абдомінальний біль, нудота, втома/астенія, лихоманка, набряк, біль у ділянці грудини та сльозотеча.

Взаємодія з іншими препаратами

Індуктори ізоферменту Р450 (CYP) 3А4 можуть уповільнювати метаболізм іксабепілону і підвищувати його концентрацію в плазмі.

Препарати, що індукують ізофермент CYP3A4, можуть прискорювати метаболізм іксабепілону і тим самим знижувати його концентрацію в плазмі крові до субтерапевтичних значень.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 2-8 °C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам