Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Kepivance (palifermin) - Ціна Кепіванс (паліфермін)

Кепіванс (паліфермін)
препарат Kepivance (palifermin)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.9 49 5 1
(0)
8715131001094 1257 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Кепіванс:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
SWEDISH ORPHAN INTERNATIONAL

Опис препарату Kepivance (palifermin)

Кепіванс (паліфермін) – лікарський препарат, що застосовується для лікування орального мукозиту важкого ступеня. Кепіванс призначається хворим, що страждають на лейкемію та лімфому, після проходження хіміотерапії та променевої терапії у великих дозах, за умови подальшого збереження гемопоетичних стовбурових клітин.

Механізм дії

Препарат Кепіванс (паліфермін) є не-глікованим 16,3 kD білком, отриманим із генетично модифікованого штаму E.coli. Штам E.coli містить усічену версію нуклеотидної послідовності чинників зростання кератиноцитів KGF. Ендогенний KGF – це паракрінний чинник росту, який виробляють мезенхімальні клітини та фібробласти. Зв’язування KGF та рецептора KGF в сусідніх клітках епітеліальних тканин призводить до проліферації та диференціювання.

Ендогенний KGF здатний захистити клітини епітелію від пошкодження та/або прискорити процес їх відновлення.

Протокол застосування Кепіванс (паліфермін)

Кепіванс (паліфермін) вводиться в організм через крапельницю, згідно з розрахунком 60 мкг/кг/день. Прийом препарату проводиться протягом 3 днів до і після проходження хіміотерапії (усього 6 доз).

Ефективність використання препарату Кепіванс

У рандомізованому плацебо-контрольованому багатоцентровому дослідженні, на підставі якого було прийнято рішення FDA про схвалення препарату Кепіванс (паліфермін), брали участь 212 пацієнтів із гематологічними злоякісними пухлинами, які пройшли мієлоаблативну хіміотерапію і тотальне опромінення всього організму з подальшим збереженням гемопоетичних стовбурових клітин.

За результатами дослідження, медіана тривалості мукозиту 3 і 4 ступеня за шкалою ВООЗ виявилася значно коротшою у групі пацієнтів, які отримували Кепіванс. Скорочення медіани тривалості важкого орального мукозиту відображає також зниження частоти захворювання на важкий мукозит і скорочення тривалості хвороби. Крім того, зареєстровано зниження частоти захворювання мукозитів 4 стадії за ВООЗ і зниження потреби в опіоїдних анальгетиках у період від початку лікування до 28 дня після перенесеної трансплантації.

Протипоказання

Підвищена чутливість до паліферміну або до E.coli модифікованого білка.

Побічні ефекти

Часто: підвищення сироваткової амілази, висип, лихоманка, свербіж, еритема, набряки, підвищення сироватки ліпаза, знебарвлення порожнини рота, протеїнурія, біль, зміна смакових відчуттів, дизестезія. Не так часто: артралгія, гіпертонія, утворення антитіл. Нечасто: кашель, вагінальна еритема, вагінальна набряклість, катаракта, перианальний біль, риніт.

Взаємодія Kepivance з іншими препаратами

Не рекомендується використовувати разом із препаратом Мелфалан 200 мг як засобу, що заморожує.

Умови зберігання

Не заморожувати.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам