Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Helixor / Хеліксор

Хеліксор
препарат Helixor
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.58 46 5 1
(0)
950 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Хеліксор:
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Helixor

Хеліксор належить до фармакологічної групи гомеопатичних засобів, що мають імуномодулюючу та імуностимулюючу дію. Діючою речовиною в його складі є водний екстракт із білої омели. Даний препарат застосовується для відновлення імунного статусу пацієнтів із злоякісними новоутвореннями при проведенні їм хіміотерапії, променевих впливів, а також ад’ювантної терапії. Крім того, є відомості про ефективність Хеліксору в лікуванні передракових захворювань.

Механізм дії Хеліксор

Хеліксор є гомеопатичним препаратом рослинного походження. Достовірних даних про хімікобіологічні та фармакологічні механізмах взаємодії його компонентів з метаболітами людського організму на даний момент немає.

Протокол застосування Хеліксору

Хеліксор випускається в ампульованій формі. В ампулах міститься розчин препарату, призначений для ін’єкцій, що виконуються підшкірним шляхом. Стандартне дозування становить 1 ампулу Хеліксору, яка вводиться від 2 до 7 разів на тиждень. Через гомеопатичну природу препарату режим його використання починається зазвичай із мінімальної дози в 0,01 мг з подальшим поступовим її збільшенням до 100 мг або навіть більше.

Ефективність використання

На даний момент рішення про застосування Хеліксору приймає тільки лікуючий фахівець, керуючись своїм розумінням оптимальної тактики лікування пацієнта. Хеліксор не був рекомендований для використання жодною державною фармакологічною комісією. Ніяких офіційних досліджень цього препарату не проводилося і достовірних статистичних даних про результативність та безпеку його застосування не опубліковано в медичних джерелах, які заслуговують на довіру.

Протипоказання:

  • алергічні реакції на похідні білої омели або будь-які інші компоненти, що входять до складу Хеліксору;

  • запальні процеси в організмі пацієнта;

  • підвищення температури тіла.

Побічні ефекти Хеліксору

Достовірних даних про небажані реакції, які виникають у процесі терапії Хеліксором, на сьогоднішній момент немає. Деякі дослідники повідомляють про підвищену ймовірність розвитку локальних реакцій у місці введення препарату. Найчастіше вони мають вигляд підшкірних ущільнень, а також почервоніння шкірних покривів з появою свербежу. Невідомо також, що є причиною виникнення таких побічних ефектів – вплив препарату чи порушення техніки виконання підшкірних ін’єкцій.

Взаємодія з іншими препаратами

Офіційних досліджень, присвячених вивченню взаємодії Хеліксору з іншими фармакологічними засобами, на даний час не проводилося.

Умови транспортування та зберігання Helixor

При перевезенні та зберіганні Хеліксору слід берегти його від попадання атмосферної вологи та впливу прямих сонячних променів. Також необхідно дотримуватися температурного режиму, що знаходиться в межах від 5 до 25 °C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам