Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Lysodren (mitotan)

Лізодрен (мітотан)
Препарат Lysodren (mitotan)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.4 60 5 1
(0)
623131000741 1137 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Лізодрен :
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Lysodren (mitotan)

Діючою речовиною у складі Лізодрену є мітотан. Цей препарат належить до фармакологічної групи блокаторів утворення гормонів у наднирниках. Він застосовується при злоякісних новоутвореннях кори наднирників, після їхньої операційної резекції, що викликала збільшення вмісту глюкокортикоїдів у крові, а також при хворобі Іценко-Кушинга у разі підвищеної продукції цих гормонів.

Механізм дії

На сьогоднішній день фармакодинамічні особливості мітотану залишаються вивченими недостатньо. Припускається, що гальмування секреції глюкокортикостероїдних гормонів цим препаратом викликане його здатністю провокувати склеротичні структурні зміни в корі наднирників на клітинному рівні.

Протокол застосування

Лізодрен вводиться в організм пацієнта перероральним шляхом. Початкове дозування препарату становить приблизно 2-3 г, які приймаються 1 раз на день протягом перших 2-3 діб від початку терапії. Потім дозування Лізодрену розраховується залежно від маси тіла пацієнта і становить 0,1 г на 1 кг. Для зручності застосування та рівномірності впливу препарату добове дозування розділяють на 3 прийоми. Введення Лізодрену здійснюється через 15-20 хв. після прийому їжі. Всього за 1 курс терапії використовується від 200 до 300 г препарату. Після введення кожних 100 г рекомендується робити паузу довжиною в 2-3 доби для оцінки результату лікування. Загальне дозування Лізодрену та тривалість курсу можуть коригуватися в процесі терапії. З метою оптимізації переносимості препарату він призначається спільно з вітамінними комплексами.

Ефективність використання

Результативність використання Лізодрену була доведена емпіричним шляхом у ході декількох клінічних випробувань. Їхні дані свідчать про здатність препарату чинити виражений вплив на рівень утворення глюкокортикостероїдів у наднирниках.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на мітотан, а також будь-які інші компоненти, що входять до складу Лізодрену;

 • порушення печінкових функцій;

 • інфекційні ураження в гострій фазі;

 • вагітність.

Побічні ефекти:

 • нудота, іноді блювота;

 • погіршення апетиту;

 • порушення сну;

 • головний біль та запаморочення;

 • м’язовий тремор;

 • зорові порушення;

 • поява крові в сечі;

 • висип на шкірних покривах та їх гіперпігментація.

Взаємодія з іншими препаратами

Лізодрен не рекомендується використовувати спільно з фармакологічними засобами, які належать до групи антикоагулянтів і являють собою похідні кумарину. Таке поєднання може підсилювати дію препаратів, призводячи до їх передозування.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Лізодрену необхідно дотримуватися температурного режиму, що не перевищує 30 °C. Крім цього, препарат потрібно захищати від проникнення в нього атмосферної вологи, а також впливу прямого сонячного проміння.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам