Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ціна препарату Ninlaro (ixazomib) - Купити Нінларо (іксазоміб)

Нінларо (іксазоміб)
Нінларо (іксазоміб)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.5 47 5 1
(0)
Упаковка
 • 4 MG
 • 2,3 MG
 • 3 MG
 • -
Форма выпуска
 • 3 капс.
 • -
7290014257856 1040 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Нінларо:
$7 641
7641 7641 USD 1

Цена $7 641 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Ninlaro (ixazomib)

Інгібітор протеосом. Застосовується для лікування множинної мієломи

Клініко-фармакологічна група

Протипухлинний препарат. Інгібітор протеосом.

Форма випуску, опис

Препарат випускається у формі капсул. Колір капсул – світло-помаранчевий (4 мг), світло-сірий (3 мг) або світло-рожевий (2,3 мг). На кришечці є напис «Takeda». На корпусі надруковане дозування препарату (4/3/2,3 mg).

Склад Нінларо (іксазоміб)

У 1 капсулі міститься діюча речовина іксазоміб 4, 3 або 2,3 мг. Допоміжні компоненти: мікрокристалічна целюлоза, тальк, магнію стеарат. До складу капсульної оболонки входять желатин, діоксид титану, заліза оксид жовтий (капсули по 4 мг), заліза оксид чорний (капсули по 3 мг) або заліза оксид червоний (капсули по 4 і 2,3 мг). Друкарська фарба містить шелак, пропіленгліколь, калію гідроксид, заліза оксид чорний.

Показання

Нінларо застосовується в комбінації з леналідомідом та дексаметазоном для лікування пацієнтів із множинною мієломою, які вже отримали не менше одного курсу хіміотерапії.

Фармакологічна дія

Іксазоміб пригнічує хімотрипсин-подібну активність β5-субодиниці 20S протеасом. In vitro препарат індукував апоптоз клітин множинної мієломи. Протипухлинну активність іксазоміб продемонстрував у тому числі щодо мієломних клітин пацієнтів, які мали рецидив після багаторазових курсів хіміотерапії. Комбінація Нінларо та леналідоміду в експериментах виявила синергічний цитотоксичний ефект.

Спосіб застосування Нінларо

Терапія проводиться 28-денними циклами. Нінларо слід приймати в 1, 8 і 15 дні лікувального циклу. Рекомендована початкова доза становить 4 мг один раз на добу. У пацієнтів з нирковою або печінковою недостатністю добова доза повинна бути знижена до 3 мг. Капсулу ковтають, запиваючи водою, за 1 годину до або принаймні через 2 години після вживання їжі. Прийом повинен бути організований приблизно в один і той самий час доби. Якщо після вживання препарату у вас виникла блювота, не приймайте додаткову дозу. Якщо ви забули випити капсулу, ви можете прийняти пропущену дозу за умови, що до наступного запланованого прийому залишилося не менше 72 годин. Терапію необхідно проводити в поєднанні з леналідомідом та дексаметазоном. Леналідомід приймають по 25 мг щодня з 1 по 21 день лікувального циклу. Дексаметазон по 40 мг – в 1, 8, 15 та 22 дні циклу.

Побічні ефекти від прийому Нінларо

Найчастіше (більше ніж у 20 % випадків) відзначаються:

 • діарея;

 • запор;

 • тромбоцитопенія;

 • периферична нейропатія (відчуття оніміння або біль у кінцівках);

 • нудота;

 • периферичні набряки;

 • блювота;

 • біль у спині;

 • порушення зору, кон’юнктивіт або сухість очей.

У 2-4 % пацієнтів можливий розвиток важкої тромбоцитопенії. У рідкісних випадках діагностуються тромбоцитопенічна пурпура, синдром задньої важкої енцефалопатії, синдром Світа, синдром лізису пухлини, поперечний мієліт.

Особливі вказівки та запобіжні заходи

У період прийому Нінларо пацієнтам потрібен постійний моніторинг рівня тромбоцитів. Дослідження крові повинно проводитися щонайменше один раз на місяць. При вираженій тромбоцитопенії може бути призначене переливання тромбоцитів. Обов’язково повідомте лікаря, якщо на фоні терапії у вас з’являться такі негативні симптоми:

 • відчуття печіння, оніміння або слабкість у кінцівках;

 • набряки;

 • висип;

 • пожовтіння шкіри або очних склер.

Ці реакції коригуються шляхом зменшення дози препарату. При виникненні діареї, запору або нудоти вам повинно бути призначене симптоматичне лікування. Нінларо чинить токсичну дію на плід, тому не плануйте зачаття в період прийому препарату. Користуйтеся контрацептивними засобами протягом усієї терапії і ще протягом 3 місяців після її завершення.

Вагітність та лактація

Іксазоміб не рекомендується приймати вагітним жінкам. Від годування грудьми на період лікування необхідно відмовитися.

Медикаментозна взаємодія

Слід уникати одночасного призначення Нінларо з індукторами CYP3A (рифампіцином, карбамазепіном та ін.).

Зберігання

Зберігати при кімнатній температурі в оригінальній упаковці. Не допускати нагрівання капсул до температури понад 30 ºС. Не заморожувати.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам