Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Nipent (Pentostatin) - Ціна Ніпент (Пентостатин)

Ніпент (пентостатин)
Препарат Ніпент (Пентостатин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.88 41 5 1
(0)
Объем
 • 10 MG
 • -
Форма выпуска
 • инъекция
 • -
2103 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Ніпент (пентостатин):
$1 494.50
1494.5 1494.5 USD 1

Цена $1 494.50 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Hospira

Опис Nipent

Ніпент - протипухлинний препарат, інгібітор аденозиндезамінази (АДА).

Купити Ніпент (Pentostatin) для проведення хіміотерапії

Клінічні дані підтверджують ефективність лікування волосатоклітинного лейкозу. При цьому важливо врахувати два фактори: кваліфікований лікар-онколог, який має досвід в лікуванні лейкозів, і ефективний препарат, що дійсно працює. Ми рекомендуємо вам купити Ніпент для проведення хіміотерапії. Зверніться до нас з рецептом на препарат, ми оформимо ваше замовлення та, за необхідності, організуємо консультацію ізраїльського фахівця. Інструкція Ніпент далі на цій сторінці.

Механізм дії Пентостатину

Ніпент (Пентостатин) є потужним інгібітором ферменту аденозин деамінази. Пригнічення АДА, а також пряме інгібування синтезу РНК і пошкодження ДНК може сприяти загальному цитотоксичному ефекту Ніпента. Хоча точний механізм протипухлинного ефекту Ніпента у пацієнтів з волосатоклітинним лейкозом невідомий, препарат демонструє активність проти цілого ряду злоякісних новоутворень лімфоїдної системи. Найбільша активність препарату відзначається при індолентних видах раку, з найменшою концентрацією АДА, наприклад, волосатоклітинний лейкоз.

Протокол застосування

Ніпент показаний дорослим пацієнтам.

До застосування Ніпента рекомендується проводити гідратацію із використанням 500 - 1,000 мл 5% глюкози в чистому вигляді або 5% глюкози в 0,18% - 0,9% фізіологічному розчині або 3,3% глюкози в 0,3% фізіологічному розчині або 2,5% глюкози в 0,45% фізіологічному розчині. Також після застосування препарату пацієнту вводять 500 мл 5% глюкози в чистому вигляді або 5% глюкози в 0,18% або 0,9% фізіологічному розчині, або 2,5% глюкози в 0,45% фізіологічному розчині.

Рекомендоване дозування Ніпенту для лікування волосатоклітинного лейкозу становить 4 мг/мг2 у вигляді одноразової дози кожні 2 тижні. Ніпент вводять внутрішньовенно струменево або розводять великою кількістю та вводять протягом 20-30 хвилин.

Більш високі дози не рекомендуються.

Оптимальна тривалість лікування не визначена. При відсутності істотних ознак токсичності і на тлі динаміки поліпшення стану, лікування проводять до досягнення пацієнтом повної відповіді.

Всі пацієнти, що приймають Ніпент протягом 6 місяців, проходять оцінку щодо відповіді на лікування. Якщо пацієнт не досяг повної або часткової відповіді, лікування Ніпентом припиняють.

В ході лікування регулярно контролюють гематологічні параметри і значення біохімічного аналізу крові, проводять ретельне спостереження за пацієнтами.

Ефективність

За даними клінічних досліджень застосування Ніпенту призводить до відповіді у пацієнтів, збільшуючи тривалість життя і призводячи до тривалої ремісії. Завдяки високій ефективності і тривалості ремісії, Ніпент є одним з препаратів вибору для лікування волосатоклітинного лейкозу.

Показання

Ніпент показаний в якості монотерапії для лікування дорослих пацієнтів з волосатоклітинним лейкозом, рефрактерним до дії інтерферону альфа.

Протипоказання

 • Ніпент протипоказаний пацієнтам із гіперчутливістю до активного інгредієнту або будь-яких компонентів препарату.
 • Препарат протипоказаний пацієнтам із порушенням функції нирок (кліренс креатиніну <60 мл/хв).
 • Ніпент протипоказаний пацієнтам із активною інфекцією.

Побочні ефекти

 • Інфекція верхніх дихальних шляхів, риніт, фарингіт, вірусна інфекція
 • Лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія, еозинофілія, гіпохромна анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, гострий лейкоз, фебрильна нейтропенія, лімфаденопатія, спленомегалія
 • Зневоднення, порушення електролітного балансу, гіперкаліємія, гіпонатріємія, збільшення ваги, зниження ваги
 • Занепокоєння, депресія, нервозність, зниження/втрата лібідо, емоційна лабільність, галюцинації, ворожість, невроз, деперсоналізація
 • Стенокардія, аритмія, брадикардія, серцева недостатність, фібриляція передсердь
 • Біль у грудях, набряк обличчя, периферичний набряк, грипозні симптоми, біль в попереку, нездужання та інші побічні реакції, зареєстровані у пацієнтів в клінічних дослідженнях з різною частотою зустрічаємості. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Взаємодія

Ніпент не слід застосовувати одночасно із відарабіном, так як це може призвести до вищої частоти побічних реакцій. Не рекомендується застосовувати Ніпент в комбінації з флударабіном, так як це пов'язано з підвищеним ризиком легеневої токсичності з летальним результатом.

Також не слід приймати Ніпент в комбінації з високодозовим циклофосфамідом, кармустіном, етопозидом, адже це може призвести до гострого набряку легенів і гіпотензії.

Умови зберігання

Зберігати в холодильнику (2°C – 8°C)

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам