Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пер'єта ліки (пертузумаб) - Perjeta (Pertuzumab)

Пер’єта (пертузумаб)
препарат Perjeta (Pertuzumab)
4.5 45 5 1
(0)
Упаковка
 • 420 MG
 • -
7290008140935 759 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна пер’єта:
$3 665
3665 3665 USD 1

Цена $3 665 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Perjeta (Pertuzumab)

Пер’єта належить до класу протипухлинних фармакологічних засобів, будучи при цьому моноклональним антитілом. Випускається у вигляді концентрату, призначеного для виготовлення розчинів, що вводяться інфузійним шляхом.

Показанням для застосування Пер’єти є метастатична або рецидивна ракова пухлина молочної залози з гіперекспресією епідермального фактора росту HER2.

Механізм дії Пер’єта (пертузумаб)

Збільшення експресії фактора HER2 відзначається приблизно у 20 % пацієнтів з раком молочної залози. Даний фактор має велике значення у прогресуванні агресивних видів пухлин, стимулюючи активне розмноження ракових клітин. Препарат Пер’єта пов’язує II субдомен позаклітинного домену HER2, тим самим блокуючи діяльність HER-рецепторів та чинячи протипухлинну дію.

Протокол використання Пер’єти

Перш ніж починати терапію Пер’єтою, пацієнту необхідно пройти обстеження на наявність пухлинної гіперекспрессії HER2. Зазвичай для цього використовуються методи імуногістохімічного аналізу (IHC). Препарат Пер’єта вводиться виключно крапельно внутрішньовенним шляхом. Найчастіше він застосовується в комбінаціях із трастузумабом та доцетакселом, які зв’язують інші субдомени HER2, що в результаті посилює протипухлинну дію всієї терапії.

Ефективність застосування

Результативність використання Пер’єти, особливо в комплексі з іншими препаратами, була однозначно підтверджена в ході декількох великих клінічних досліджень. Прийом моноклональних анти-HER2-антитіл, який доповнював традиційну хіміотерапію, статистично достовірно збільшував загальну виживаність і сповільнював прогресування пухлини у пацієнтів з HER2-асоційованим метастатичним раком молочної залози.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на пертузумаб;

 • вагітність та годування груддю;

 • вік пацієнта менше 18 років;

 • зниження лівошлуночкової фракції серцевого викиду нижче 50 %;

 • серцева недостатність;

 • артеріальна гіпертензія;

 • інфаркт міокарда в анамнезі;

 • патології серцевого ритму;

 • проведена раніше терапія антрациклінами;

 • печінкові патології.

Побічні ефекти Пер’єти

При використанні Пер’єти серед найчастіших небажаних реакцій, які відзначалися більш ніж у половини пацієнтів, можна виділити:

 • розлади травлення у вигляді діареї;

 • нейтропенічні порушення в крові;

 • втрата волосяного покриву.

Взаємодія з іншими препаратами

Розчин Пер’єти для виконання ін’єкцій не можна готувати на декстрозі. Взаємодія пертузумабу з цією речовиною викликає хімічні та фізичні зміни в препараті. Крім того, Пер’єту не рекомендується змішувати і з будь-якими іншими лікарськими засобами, а розчин для ін’єкції готувати тільки на 0,9 % хлориді натрію.

Умови зберігання та транспортування

Пер’єта повинна зберігатися в сухому і захищеному від прямого потрапляння світла місці. Необхідно також дотримуватися температурного режиму в межах 2-8 °C.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам