Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити ліки Сутент (сунітиніб)

Сутент (сунітиб)
препарат Sutent (Sunitinib)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.52 42 5 1
(0)
Упаковка
  • 12,5 MG
  • 25 MG
  • 50 MG
  • -
Форма выпуска
  • 28 капс.
  • -
7290010355525 708 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Сутент :
$1 457
1457 1457 USD 1

Цена $1 457 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Sutent (Sunitinib)

Сутент (сунітиніб) – протипухлинний препарат, що належить до групи інгібіторів протеїнтирозинкінази.

Механізм дії

Сутент (сунітиніб) блокує рецептори ензимів-тирозинкіназ (більше 80 кіназ), які задіяні у механізмах росту пухлинних клітин, створення нових кровоносних судин для пухлини та метастазування. Препарат пригнічує ріст пухлини, викликає регресію і пригнічує метастазування.

Сутент (сунітиб) також є інгібітором рецепторів PDGFRα та PDGFRβ (тромбоцитарні фактори росту), VEGRF1, VEGRF2 та VEGRF3 (фактори ендотеліального судинного росту), KIT (фактор росту стовбурових клітин), інгібітором рецептора Fms-подібної тирозинкінази-3 (FLT), інгібітором рецептора колонієстимулюючого фактора та рецептора нейротрофічного гліального фактора (RET).

Протокол застосування Сутент (сунітиніб)

Внутрішньо, незалежно від прийому їжі.

Рекомендована доза препарату Сутент становить 50 мг на день протягом 4 тижнів з подальшою перервою на 2 тижні (режим 4/2). Повний цикл терапії становить, таким чином, 6 тижнів.

Добова доза препарату Сутент не повинна перевищувати 87,5 мг і бути не менше 37,5 мг.

Ефективність використання

Вибірково впливаючи на молекулярні мішені, властиві пухлинним клітинам, препарат Сутент демонструє високу ефективність у боротьбі з нирково-клітинним раком.

Протипоказання

  • підвищена чутливість до сунітинібу або інших компонентів препарату;

  • вагітність та період годування груддю;

  • дитячий вік (ефективність та безпека застосування препарату Сутент у дітей не була встановлена)

Побічні ефекти

Найбільш серйозними побічними явищами, пов’язаними з лікуванням препаратом Сутент, є: легенева емболія (1 %), тромбоцитопенія (1 %), пухлинна кровотеча (0,9 %), фебрильна нейтропенія (0,4 %) та артеріальна гіпертензія (0,4 %).

Найчастішими побічними явищами, пов’язаними з лікуванням препаратом Сутент (зазначеними більше ніж у 20 % пацієнтів), є: втома, шлунково-кишкові порушення, діарея, нудота, стоматит, диспепсія, блювання, порушення пігментації шкіри, висип, синдром долонно-підошовної еритродизестезії , сухість шкіри, зміна забарвлення волосся, запалення слизових оболонок, астенія, порушення смаку та анорексія.

Взаємодія з іншими препаратами

Спільне застосування сунітинібу з інгібітором ізоферменту CYP3A4 кетоконазолом підвищує Cmax та AUC0-∞ комплексу сунітинібу – основного активного метаболіту. Застосування препарату Сутент спільно з іншими інгібіторами ізоферменту CYP3A4 (наприклад, з ритонавіром, ітраконазолом, еритроміцином, кларитроміцином або грейпфрутовим соком) може привести до підвищення концентрації сунітинібу.

Спільне застосування сунітинібу з індуктором ізоферменту CYP3A4 рифампіном знижує Cmax і AUC0-∞ комплексу сунітиніб.

Застосування препарату Сутент спільно з іншими індукторами ізоферменту CYP3A4 (наприклад, із дексаметазоном, фенітоїном, карбамазепіном, рифампіном, фенобарбіталом або звіробоєм) може привести до зменшення концентрації сунітинібу.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C, у недоступному для дітей місці.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам