Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Таксотер (доцетаксел) - ціна

Таксотер (доцетаксел)
препарат Таксотер (доцетаксел)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.88 43 5 1
(0)
Упаковка
 • 20 MG
 • 80 MG
 • 160 MG
 • -
Форма выпуска
 • флакон
 • -
7290012711190 709 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Таксотер:
$98.34
98.34 98.34 USD 1

Цена $98.34 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Sanofi-Aventis
Теги:  онкологія

Опис препарату Taxotere (docetaxel)

Таксотер (доцетаксел) – протипухлинний препарат, що належить до групи препаратів рослинного походження.

Механізм дії Таксотеру

Таксотер (доцетаксел) сприяє накопиченню тубуліну в мікротрубочках, відповідальних за рух хромосом під час поділу клітини, порушує процес розмноження пухлинних клітин. Препарат накопичується і зберігається в клітинах довгий час. Таксотер (доцетаксел) також інгібує також ріст клітин, що містять Р-глікопротеїн (P-gP) в надмірній кількості, який кодується геном резистентності до хіміотерапії. Таким чином, знищуються пухлинні клітини, стійкі до хіміотерапії.

Протокол застосування Таксотер (доцетаксел)

При ад’ювантній терапії операбельного РМЗ з ураженням реґіонарних лімфовузлів та операбельного РМЗ без ураження реґіонарних лімфовузлів, рекомендована доза препарату Таксотер становить 75 мг/м2 через 1 год після введення доксорубіцину (50 мг/м2) і циклофосфаміду (500 мг/м2) кожні 3 тижні. Всього 6 циклів.

При місцевопоширеному або метастатичному РМЗ як терапія 1-ї лінії доцетаксел 75 мг/м2 вводиться в комбінації з доксорубіцином 50 мг/м2; як терапія 2-й лінії рекомендована доза доцетакселу в монотерапії становить 100 мг/м2.

Для комбінації препаратів Таксотер з трастузумабом рекомендована доза препарату Таксотер становить 100 мг/м2 кожні 3 тижні з щотижневим введенням трастузумабу.

Ефективність використання

Таксотер вважається одним із найбільш ефективних протипухлинних препаратів, що застосовуються при метастатичному раку молочної залози. Ефективність режимів терапії 1 лінії на основі Таксотеру становить, за різними даними, 57 %-88 % при медіані виживаності від 20,0 % до 27,5 %.

Протипоказання

 • виражені реакції підвищеної чутливості до доцетакселу або полісорбату 80;

 • подібна кількість нейтрофілів у периферичній крові <1500/мк;

 • виражені порушення функції печінки;

 • вагітність;

 • період годування груддю;

 • дитячий вік до 18 років.

Побічні ефекти

Найчастіше зустрічаються такі побічні явища внаслідок прийому препарату Таксотер: нейтропенія, анемія та тромбоцитопенія, алергічні та шкірні реакції, задишка, алопеція, нудота, блювота, діарея та запор, стоматити, езофагіти, м’язова слабкість та астенія, нейросенсорні реакції, м’язовий та суглобовий біль.

Взаємодія Taxotere з іншими препаратами

Біотрансформація препарату Таксотер може змінюватися при одночасному застосуванні речовин, які індукують або інгібують ізоферменти цитохрому P450 3A, або метаболізуються (конкурентне інгібування) за допомогою ізоферментів цитохрому P450 3A, таких як циклоспорин, терфенадин, кетоконазол, еритроміцин та олеандоміцин.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 2-25 °С.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам