Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Tecentriq (Atezolizumab)

Тецентрик (атезолізумаб)
препарат Tecentriq (Atezolizumab)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.93 597 5 1
(0)
Объем
  • 1200 MG/20 ML
  • -
Форма выпуска
  • флакон
  • -
7290014774049 1948 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Тецентрик:
$5 654
5654 5654 USD 1

Цена $5 654 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Roche

Опис препарату Tecentriq (Atezolizumab)

Тецентрик – експериментальний протипухлинний препарат імунотерапії. Препарат являє собою повністю гуманізоване моноклональне антитіло проти ліганда запрограмованої смерті клітин (D-L1). 

Купити препарат Тецентрик (атезолізумаб)

Тецентрик був зареєстрований у 2016 р., отримавши статус принципово нового лікарського препарату для лікування пацієнтів з метастатичним раком сечового міхура. Ви можете купити Тецентрик, принципово новий лікарський препарат, звернувшись до нас. Ми розбираємося як в традиційних, так і в найновіших препаратах, які тільки-но з’явилися, тому професійно і повно дамо відповіді на всі Ваші запитання.

Механізм дії

Тецентрик блокує взаємодію рецептора PD-L1 з білком PD-1, що призводить до зниження активації імунних клітин, які б у іншому разі розпізнавали та атакували ракові клітини. Пригнічення PD-L1 тецентриком може усунути подібний пригнічувальний ефект і тим самим призвести до розвитку протипухлинної відповіді.

Протокол застосування Тецентрик

Рекомендована доза Тецентрик – 1200 мг у вигляді внутрішньовенної інфузії протягом 60 хвилин кожні 3 тижні до прогресування захворювання або неприйнятного рівня токсичності.

Ефективність

У даний час проводяться клінічні дослідження Тецентрика. За наявними на сьогодні даними препарат скорочує об’єм пухлини сечового міхура.

Показання

Препарат показаний для лікування пацієнтів із місцево-поширеною або метастатичною уротеліальною карциномою з:

  • прогресуванням захворювання в ході або після хіміотерапії препаратами платини

  • прогресуванням захворювання протягом 12 місяців з моменту проведення неоад’ювантного або ад’ювантного лікування з хіміотерапією препаратами платини

Протипоказання

Немає

Побічні ефекти

стомлюваність, зниження апетиту, нудота, інфекція сечовивідних шляхів, анемія, лихоманка, обструкція кишечника, обструкція сечовивідних шляхів, гематурія, задишка, гостре ураження нирки, біль у животі, венозна тромбоемболія, сепсис та пневмонія.

Взаємодія Tecentriq

Про потенціал медикаментозної взаємодії тецентрика невідомо. 

Умови зберігання

Зберігати ампули в холодильнику за температури 2°C - 8°C в оригінальній картонній упаковці для захисту від світла. Не заморожувати. Не струшувати.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам