Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ціна ліки Тироген (тиреотропін) - Купити Thyrogen (Thyrotropin)

Тироген (тиреотропін-альфа)
препарат Thyrogen (Thyrotropin)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.57 52 5 1
(0)
7290013773036 952 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Тироген :
$994
994 994 USD 1

Цена $994 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис препарату Thyrogen (Thyrotropin)

Тироген належить до фармакологічної групи рекомбінантних гормональних засобів, які стимулюють активність щитовидної залози. Діючою речовиною в його складі є тиреотропін-альфа. Цей препарат застосовується при візуалізації залишків щитовидної залози після тиреоїдектомії з приводу злоякісної пухлини.

Механізм дії

Тироген є гетеродимерним глікопротеїном, отриманим з використанням технології рекомбінованих ДНК. Тиреотропін-альфа зв’язується з ТТГ-рецепторами, розташованими на поверхні епітеліальних клітин щитоподібної залози, і тим самим підсилює їх здатність захоплювати радіоактивні ізотопи йоду. Крім того, одночасно стимулюється синтез тиреоглобуліну, тироксину та трийодтироніну. Завдяки цьому відкривається можливість для якісної візуалізації щитовидної залози.

Протокол застосування Тироген (тиреотропін)

Стандартне дозування Тирогену становить 0,9 мг (1 флакон), які застосовуються двічі з проміжком в 1 добу. Шлях введення препарату – тільки внутрішньом’язовий. Тироген випускається у формі порошку для приготування ін’єкційного розчину з використанням спеціально очищеної води.

Ефективність використання

Було проведено два клінічних випробування, в ході яких досліджувалася результативність і безпека Тирогену при візуалізації за допомогою радіоактивного йоду. Згідно з даними, які були отримані вченими, застосування цього препарату викликало інтенсивну ТТГ-стимуляцію, що покращувало поглинання ізотопів йоду, а також збільшувало вироблення тиреоглобуліну. Особливістю використання Тирогену стало те, що у пацієнтів повністю зберігалися еутиреоїдні показники, що виключало розвиток ускладнень, зумовлених гіпотиреоїдним станом.

Протипоказання:

  • алергічні реакції на бичачі або людські тиреотропні гормони і будь-які інші компоненти, що входять до складу Тирогену;

  • вагітність та лактація.

Побічні ефекти:

  • головний біль та запаморочення;

  • зменшення маси тіла;

  • порушення чутливості;

  • больові відчуття в місці введення препарату;

  • підвищення температури тіла;

  • нудота, іноді блювота;

  • грипоподібний синдром;

  • шкірний свербіж і поява висипань, кропив’янка.

Взаємодія Тироген з іншими препаратами

Офіційних досліджень, присвячених вивченню взаємодії Тирогену з іншими фармакологічними засобами, на сьогоднішній момент не проводилося. Проте, препарат не можна змішувати в одній ємності з жодними іншими лікарськими сполуками.

Умови транспортування та зберігання

Препарат в нативному вигляді повинен зберігатися в холодильнику при температурі 2-8 ºС. Розчин Тирогену можна зберігати не більше 24 годин при такому ж температурному режимі. В обох випадках рекомендовано використовувати оригінальну упаковку, яка захищає препарат від дії прямих сонячних променів і потрапляння в нього сторонніх речовин, включаючи інфекційних агентів та атмосферну вологу.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам