Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Unituxin (dinutuximab)

Унітуксин (динутуксимаб)
препарат Unituxin (dinutuximab)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.5 50 5 1
(0)
1091 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Унітуксин :
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Опис Unituxin (dinutuximab)

Препарат випускається у формі розчину для внутрішньовенного введення. Розчин безбарвний, прозорий. Розфасований у флакони по 5 мл. У кожному флаконі міститься активна речовина динутуксимаб 17,5 мг. Допоміжні компоненти: гістидин, полісорбат, натрію хлорид, вода для ін’єкцій, соляна кислота (для доведення pH до 6,8). Концентрація активної речовини в розчині становить 3,5 мг/мл.

Клініко-фармакологічна група

Протипухлинні засоби. Химерні моноклональні антитіла.

Фармакологічна дія препарату Унітуксин (динутуксимаб)

Унітуксин є химерними моноклональними антитілами, що містять елементи імуноглобулінів миші та людини. Препарат зв’язується з гліколіпідом GD2, який експресується на нейробластомних клітинах та нормальних клітинах нейроектодермального походження. Лізис пухлинних клітин відбувається за механізмами антитіл-залежної клітинно-опосередкованої (ADCC) та комплемент-залежної (CDC) цитотоксичності.

Показання

Унітуксин призначений для лікування дітей з нейробластомою групи високого ризику, у яких було досягнуто хоча б часткову відповідь на попередню комплексну терапію. Препарат повинен застосовуватися в комбінації з гранулоцитарно-моноцитарним колонієстимулюючим фактором (ГМ-КСФ), інтерлейкіном-2 (ІЛ-2) та 13-цис-ретиноєвою кислотою.

Спосіб застосування Унітуксин

Рекомендована доза Унітуксину – 17,5 мг/м2 на добу. Розчин вводять протягом 10-20 годин 4 дні поспіль максимум 5 циклів (графік введення та тривалість циклів див. у інструкції-вкладиші до препарату). Швидкість інфузії в перші 30 хвилин повинна становити 0,875 мг/м2/ год. Далі, залежно від того, як пацієнт переносить препарат, швидкість може бути поступово збільшена до максимальної 1,75 мг/м2/год. В подальшому дозу коригують з урахуванням побічних реакцій, що виникають.

Інструкція по розведенню препарату Унітуксин:

Необхідний обсяг Унітуксину розводять в асептичних умовах в 100 мл 0,9 % розчину натрію хлориду. Розчини змішують акуратними рухами, без струшування. Залишок вмісту флакона знищують. Готовий розчин слід зберігати при температурі 2-8 ºС. До терапії приступають не пізніше ніж через 4 години після приготування інфузійного препарату. До початку лікування необхідно переконатися, що пацієнт має адекватні гематологічні показники, показники функцій печінки, нирок та дихальної системи. З метою зниження ризику інфузійних реакцій і для попередження нейропатичного болю перед введенням Унітуксину проводиться обов’язкова премедикація:

 1. за годину до інфузії робиться внутрішньовенна ін’єкція 0,9 % розчину натрію хлориду (з розрахунку 10 мл/кг маси тіла пацієнта);

 2. безпосередньо перед застосуванням Унітуксину внутрішньовенно вводиться морфіну сульфат (50 мкг/кг маси тіла пацієнта). Далі введення опіоїду продовжують зі швидкістю від 20 до 50 мкг/кг/год протягом усієї інфузії динутуксимабу і протягом 2 годин після її завершення. При непереносимості морфіну сульфату пацієнтові можуть бути призначені гідроморфон або фентаніл. Якщо біль не вдається усунути за допомогою опіоїдів, слід розглянути питання про застосування габапентину або лідокаїну в комбінації з морфіном;

 3. за 20 хвилин до інфузії Унітоксину пацієнт повинен отримати антигістамінний препарат (наприклад, димедрол у дозі 0,5-1 мг/кг маси тіла). Засіб вводять внутрішньовенно протягом 10-15 хвилин. Далі введення антигістаміну повторюють через кожні 4-6 годин, поки виконується інфузія з динутуксимабом.

Побічні ефекти

У клінічних випробуваннях найчастіше (більше ніж у 25 % випадків) спостерігалися:

 • больовий синдром;

 • гіпертермія;

 • тромбоцитопенія;

 • лімфопенія;

 • інфузійні реакції;

 • гіпотензія;

 • гіпонатріємія,

 • підвищення активності аланінамінотрансферази та аспартатамінотрансферази;

 • анемія;

 • блювота;

 • діарея;

 • гіпокаліємія;

 • синдром капілярного витоку;

 • нейтропенія;

 • кропив’янка;

 • гіпоальбумінемія;

 • гіпокальціємія.

У 10-17 % пацієнтів відзначалися нудота, збільшення ваги, крововиливи, гіпертонія, підвищення рівня креатиніну, гіпомагніємія, тахікардія, протеїнурія.

Особливі вказівки

Проведення терапії потребує постійного моніторингу стану пацієнта. Медичний персонал, який веде спостереження, повинен повідомляти про будь-які негативні симптоми, які можуть бути пов’язані з введенням препарату. При розвитку важких побічних реакцій лікування слід перервати і вжити заходів щодо їх корекції.

Протипоказання Унітуксин (динутуксимаб)

Гіперчутливість до динутуксимабу.

Медикаментозні взаємодії

Взаємодія Унітуксину з іншими лікарськими засобами не вивчалося.

Зберігання Unituxin

Зберігати при температурі 2-8 ºС, в захищеному від світла місці. Не заморожувати і не струшувати.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам