Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Варубі (Ролапітант) - Ціна препарату Varubi (Rolapitant)

Варубі (ролапітант)
препарат Varubi (Rolapitant)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.57 50 5 1
(0)
Упаковка
  • 90 MG
  • -
Форма выпуска
  • 2 табл.
  • -
1084 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Варубі (ролапітант):
0 0 USD 1
Кількість
- + упак За запитом

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Tesaro

Опис препарату Варубі (Ролапітант)

Ролапітант, діюча речовина препарату Варубі, використовується для профілактики відстроченої нудоти та блювоти у дорослих пацієнтів при проходженні хіміотерапії.

Клініко-фармакологічна група препарату Варубі (Ролапітант)

Протиблювотний засіб. Селективний антагоніст рецепторів нейрокініна-1 (NK-1).

Лікарська форма Varubi (Rolapitant)

Випускається у формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою.

Опис

Колір таблеток блакитний, форма капсулоподібна. На одному боці є гравіювання «T0101», на іншому – «100».

Склад

Кожна таблетка містить діючу речовину ролапітант 90 мг.

Допоміжні компоненти: лактози моногідрат, прежелатинізований крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, повідон, натрію кроскармелоза, колоїдний діоксид кремнію, магнію стеарат.

Склад плівкової оболонки: полівініловий спирт, титану діоксид, поліетиленгліколь, тальк, барвник FD&C синій № 2 індиго-карміновий лак, полісорбат 80.

Показання

Варубі використовується в комбінації з іншими протиблювотними засобами для профілактики відстроченої нудоти та блювоти у дорослих пацієнтів, що проходять початкові або повторні курси еметогенної (у тому числі високоеметогенної) хіміотерапії.

Фармакологічна дія

Ролапітант є селективним і конкурентним антагоністом людських рецепторів нейрокініна-1 (NK1, рецепторів субстанції P). Препарат не має істотної спорідненості і не проявляє фармакологічної активності стосовно рецепторів NK2, NK3 або будь-яких інших рецепторів, ферментів та іонних каналів.

Спосіб застосування Варубі

Варубі застосовується в перший день хіміотерапії, за 1-2 години до початку лікувального курсу. Рекомендовані дозування при використанні в комбінації з антагоністами рецепторів 5-HT3 вказані в інструкції-вкладиші до препарату. Інтервал між сусідніми прийомами Варубі повинен становити не менше 2 тижнів.

Таблетки приймаються всередину, незалежно від прийому їжі. Протиблювотний засіб не взаємодіє з дексаметазоном, тому при одночасному призначенні дозу останнього коригувати не потрібно.

Побічні ефекти Варубі

У клінічних випробуваннях найчастішими небажаними реакціями були:

  • нейтропенія (реєструвалася у 9 % пацієнтів);
  • гикавка (5 %);
  • болі в животі (3 %).

Особливі вказівки та запобіжні заходи

Варубі не рекомендується пацієнтам з порушеннями функцій печінки. Якщо відмова від препарату неможлива, стан хворого під час терапії необхідно безперервно контролювати.

Безпека та ефективність ролапітанту не вивчалися у дітей та вагітних жінок, тому його призначення у даних груп пацієнтів небажане.

Даних про проникнення ролапітанту в грудне молоко немає. Але оскільки ризик для немовлят не може бути виключений, препарат не слід застосовувати в період лактації.

Протипоказання

Варубі протипоказаний пацієнтам, які приймають тіоридазин. Одночасний прийом препаратів призводить до подовження інтервалу QT на ЕКГ і розвитку піруетної шлуночкової тахікардії (TdP).

Медикаментозна взаємодія

Слід уникати одночасного застосування Варубі з сильними індукторами CYP3A4, інгібіторами CYP2D6 (зокрема лімозидом), інгібіторами резистентного протеїну раку молочної залози та П-глікопротеїну.

При спільному призначенні з субстратами CYP2D6, BCRP та P-gp потрібен постійний моніторинг побічних реакцій.

Зберігання та транспортування

Зберігати при температурі 20-25 ºС, у недоступному для дітей місці. Допускається транспортування при температурі від 15 до 30 ºС.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам