При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.
Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).
Ролапітант, діюча речовина препарату Варубі, використовується для профілактики відстроченої нудоти та блювоти у дорослих пацієнтів при проходженні хіміотерапії.
Протиблювотний засіб. Селективний антагоніст рецепторів нейрокініна-1 (NK-1).
Випускається у формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою.
Колір таблеток блакитний, форма капсулоподібна. На одному боці є гравіювання «T0101», на іншому – «100».
Кожна таблетка містить діючу речовину ролапітант 90 мг.
Допоміжні компоненти: лактози моногідрат, прежелатинізований крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, повідон, натрію кроскармелоза, колоїдний діоксид кремнію, магнію стеарат.
Склад плівкової оболонки: полівініловий спирт, титану діоксид, поліетиленгліколь, тальк, барвник FD&C синій № 2 індиго-карміновий лак, полісорбат 80.
Варубі використовується в комбінації з іншими протиблювотними засобами для профілактики відстроченої нудоти та блювоти у дорослих пацієнтів, що проходять початкові або повторні курси еметогенної (у тому числі високоеметогенної) хіміотерапії.
Ролапітант є селективним і конкурентним антагоністом людських рецепторів нейрокініна-1 (NK1, рецепторів субстанції P). Препарат не має істотної спорідненості і не проявляє фармакологічної активності стосовно рецепторів NK2, NK3 або будь-яких інших рецепторів, ферментів та іонних каналів.
Варубі застосовується в перший день хіміотерапії, за 1-2 години до початку лікувального курсу. Рекомендовані дозування при використанні в комбінації з антагоністами рецепторів 5-HT3 вказані в інструкції-вкладиші до препарату. Інтервал між сусідніми прийомами Варубі повинен становити не менше 2 тижнів.
Таблетки приймаються всередину, незалежно від прийому їжі. Протиблювотний засіб не взаємодіє з дексаметазоном, тому при одночасному призначенні дозу останнього коригувати не потрібно.
У клінічних випробуваннях найчастішими небажаними реакціями були:
Варубі не рекомендується пацієнтам з порушеннями функцій печінки. Якщо відмова від препарату неможлива, стан хворого під час терапії необхідно безперервно контролювати.
Безпека та ефективність ролапітанту не вивчалися у дітей та вагітних жінок, тому його призначення у даних груп пацієнтів небажане.
Даних про проникнення ролапітанту в грудне молоко немає. Але оскільки ризик для немовлят не може бути виключений, препарат не слід застосовувати в період лактації.
Варубі протипоказаний пацієнтам, які приймають тіоридазин. Одночасний прийом препаратів призводить до подовження інтервалу QT на ЕКГ і розвитку піруетної шлуночкової тахікардії (TdP).
Слід уникати одночасного застосування Варубі з сильними індукторами CYP3A4, інгібіторами CYP2D6 (зокрема лімозидом), інгібіторами резистентного протеїну раку молочної залози та П-глікопротеїну.
При спільному призначенні з субстратами CYP2D6, BCRP та P-gp потрібен постійний моніторинг побічних реакцій.
Зберігати при температурі 20-25 ºС, у недоступному для дітей місці. Допускається транспортування при температурі від 15 до 30 ºС.
Відмова від відповідальності та конфіденційність
All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only.
Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.