Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Zykadia (Ceritinib) - Ціна Зикадія (Церитиніб)

Зикадія (церитиніб)
Препарат Зикадія (Церитиніб)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.46 47 5 1
(0)
Объем
 • 150 MG
 • -
Форма выпуска
 • 70 капс.
 • -
7290014257405 1086 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Зикадія (церитиніб):
$3 661
3661 3661 USD 1

Цена $3 661 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Novartis

Опис Зикадія

Зикадія - протипухлинний засіб, інгібітор тирозинкіназ. Діюча речовина Церитиніб, призначена для лікування недрібноклітинного раку легені, а також анапластичної лімфоми

Випускається у формі капсул для перорального застосування. Колір корпусу білий, непрозорий, колір кришечки синій. На кришечку чорним чорнилом нанесено напис «LDK 150MG», на корпусі зазначений виробник продукту «NVR».

Склад

В одній капсулі міститься активна речовина церитиніб 150 мг.

Допоміжні компоненти: колоїдний безводний кремнезем, L-гідроксипропілцелюлоза, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, натрію гліколят крохмалю.

Склад капсульної оболонки: желатин, титану діоксид, барвник індиготин.

Механізм дії Церітиніб

Церітиніб є інгібітором кіназ. У біохімічних та клітинних тестах препарат інгібував активність ALK, а також тирозинкінази рецепторів інсуліноподібного чинника зростання (IGF-1R), інсулінових рецепторів (InsR) та рецепторів ROS1. При цьому найбільшу активність церитиніб проявив щодо ALK.

У проведених дослідах препарат гальмував проліферацію ліній пухлинних клітин, що експресують протеїни EML4-ALK та NPM-ALK, і демонстрував дозозалежний протипухлинний ефект.

Протокол застосування

Зикадія призначений для лікування метастатичного недрібноклітинного раку легені, що експресує кіназу анапластичної лімфоми, у пацієнтів, чиє захворювання прогресує або не відповідає на терапію кризотинібом.

Рекомендована доза препарату становить 750 мг (5 капсул) один раз на день. Приймати капсули слід на порожній шлунок (тобто не раніше ніж через 2 години після вживання їжі).

Якщо ви пропустили прийом, ви можете прийняти пропущену дозу за умови, що до наступного прийому залишається більше 12 годин. Не приймайте додаткову капсулу, якщо після вживання препарату у вас виникла блювота.

При розвитку тяжких побічних ефектів добова доза Зикадії може бути зменшена (але не менше ніж до 300 мг на добу).

Побічні ефекти Зикадії

У клінічних випробуваннях частіше ніж у 10 % випадків реєструвалися:

 • підвищення рівня аланінамінотрансферази (АЛТ),
 • нудота,
 • підвищення рівня аспартатамінотрансферази (АСТ),
 • діарея,
 • блювота,
 • біль у животі,
 • диспепсія,
 • втома,
 • зниження апетиту,
 • висип.

Не більше ніж у 4 % пацієнтів відзначали розвиток таких серйозних реакцій, як пневмонія, судоми, задишка, зневоднення, гіперглікемія, нейропатії, брадикардія та подовження інтервалу QT на ЕКГ.

Для отримання докладнішої інформації про негативні ефекти Зикадії звертайтеся до вашого хіміотерапевта.

Особливі вказівки

Проведення терапії вимагає постійного моніторингу стану пацієнта. Раз на місяць беруться аналізи крові для визначення концентрацій АЛТ, АСТ та загального білірубіну. Періодично проводяться ЕКГ та дослідження на визначення рівня глюкози в крові. Вимірюються артеріальний тиск і частота серцевих скорочень.

Напередодні терапії ваш лікар проконсультує вас про всі ризики, пов'язані з прийомом препарату. Ви повинні будете негайно зв'язатися з фахівцем, якщо виявите у себе такі побічні ефекти:

 • шкірний свербіж,
 • пожовтіння шкіри та очних склер,
 • забарвлення сечі в темний колір,
 • біль у правому підребер'ї,
 • утруднення дихання,
 • задишку,
 • біль у грудях,
 • запаморочення.

Хіміотерапевт оцінить важкість реакцій і відкоригує дозу препарату. При появі блювоти або діареї вам буде підібрана адекватна симптоматична терапія.

Запобіжні заходи

Під час лікування не вживайте грейпфрут або грейпфрутовий сік, оскільки ці продукти можуть змінювати концентрацію церитинібу в крові.

Зикадія може негативно впливати на розвиток плода, тому жінкам репродуктивного віку в період терапії і протягом 2 тижнів після її завершення рекомендується користуватися контрацептивними засобами.

Вагітність та лактація

Вагітні пацієнтки повинні бути попереджені про ризики, пов'язані з проходженням лікувального курсу. Матерям, що годують груддю, на час терапії рекомендується перевести дитину на штучне вигодовування.

Взаємодія з іншими препаратами

Не рекомендується одночасне застосування Зикадії з сильними інгібіторами СУР3А. Якщо скасування інгібіторів СУР3А неможливе, дозу протипухлинного препарату слід знизити до 500 мг на добу.

Слід уникати спільного прийому Зикадії з сильними індукторами СУР3А (наприклад, карбамазепіном, рифампіцином, препаратами звіробою).

Церитиніб може пригнічувати CYP3A та CYP2C9, тому його не слід призначати з субстратами цих ферментів. Якщо поєднана терапія необхідна, дозу субстратів CYP3A або CYP2C9 рекомендується зменшити.

Зберігання та транспортування

Зберігати при температурі 20-25 ºС, транспортувати – при 15-30 ºС.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам