Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Золінза (Вориностат) - Ціна Zolinza (Vorinostat)

Золінза (вориностат)
препарат Золінза (Вориностат)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.57 50 5 1
(0)
Упаковка
  • 100 MG
  • -
Форма выпуска
  • 120 капс.
  • -
1536 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Золінза (вориностат):
$12 600
12600 12600 USD 1

Цена $12 600 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Merck

Опис Zolinza

Непатентована міжнародна назва Vorinostat (Вориностат). Застосовується в терапії стійкої або прогресуючої первинної шкірної Т-клітинної лімфоми, а також при рецидиві пухлини після попередніх системних курсів протипухлинного лікування.

Механізм дії Vorinostat

Протипухлинний препарат

Спосіб застосування

Золінзу призначають у дозі 400 мг під час вживання їжі один раз на день. При виникненні побічних реакцій або непереносимості дозу знижують до 300 мг протягом п'яти днів.

Ефективність Золінза

Ефективність Zolinza досліджувалася у пацієнтів з Т-клітинною лімфомою шкірної форми в IIB стадії і вище. Об'єктивний ефект зареєстрований у 30% пацієнтів, всього на терапію цим препаратом відповіло 46% пацієнтів. Деякі візуальні покращення відзначалися у 77% пацієнтів. Також відзначалася позитивна динаміка у пацієнтів, що страждають від нестерпного свербежу.

Показання

Терапія стійкої або прогресуючої шкірної Т-клітинної лімфоми, а також терапія рецидивів захворювання, які виникли під час або після 2-х курсів системного лікування.

Протипоказання

  • Вік молодше 18 років.
  • Недостатність функції печінки важкого ступеня.
  • Період вагітності та грудного вигодовування.
  • Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату.

Особливо обережно призначають Золінзу при цукровому діабеті, печінковій недостатності помірної важкості, а також за наявності епізодів тромбозу в анамнезі. Якщо у пацієнта до призначення препарату присутні нудота або діарея, то їх потрібно коригувати до початку терапії Золінзою.

Побічні реакції

При прийомі препарату в рекомендованих дозах можуть спостерігатися такі побічні ефекти:

З боку травної системи - диспепсичні розлади (нудота, блювота, діарея або запори), відсутність апетиту аж до анорексії, втрата маси тіла, порушення смакових відчуттів.

Взаємодія з іншими препаратами

Препарат не можна призначати одночасно з іншими препаратами з аналогічним механізмом дії, тобто інгібіторами гістон-діацетилаз (наприклад, з вальпроєвою кислотою), оскільки при цьому ймовірність розвитку побічних ефектів збільшується, а їхня важкість посилюється.

За необхідності одночасного призначення Золінзи та похідних кумарину потрібно проводити ретельний моніторинг системи згортання крові.

Умови зберігання

Термін придатності 3 роки з дати випуску. Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці за температури не вище 30 ○С.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам