Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Саксенда (ліраглутид)

Саксенда (ліраглутид)
Саксенда (ліраглутид)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.55 58 5 1
(0)
Объем
 • 6 MG
 • -
Форма выпуска
 • Шприц-ручка
 • -
7290015659086 1281 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Саксенда:
$450
450 450 USD 1

Цена $450 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Novo Nordisk

Діючою речовиною у складі Саксенди є ліраглутид. Цей препарат належить до фармакологічної групи гіпоглікемічних засобів. Він застосовується для лікування надлишкової маси тіла і особливо результативний у пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу.

Саксенда

Механізм дії

Саксенда є штучним аналогом глюкагоноподібного пептиду тип 1 (ГПП-1), який у нормі міститься в людському організмі. Цей аналог отримують за допомогою біотехнологічно рекомбінованої ДНК штаму S. cerevisiae. Завдяки схожості з природним ГПП-1 ліраглутид має хімічну спорідненістю до рецепторів цієї сполуки. Зв’язуючись із ними, він підсилює вироблення інсуліну, пригнічує синтез глюкагону, а також гальмує моторику шлунково-кишкового тракту і чинить стимулюючу дію на нервовий центр, який розташований у гіпоталамусі й відповідає за відчуття насичення.

Протокол застосування Саксенди

Саксенда призначена для введення підшкірним шляхом. Зазвичай ін’єкції роблять у шкіру на передній поверхні стегна, на животі або на плечі. Початкове дозування препарату становить 0,6 мг, які вводяться щодня протягом 1 тижня. Потім доза Саксенди поступово наростає з 7-денним проміжком, поки не досягне стандартного об’єму, що становить 3 мг. Вводити препарат можна в будь-який час дня без прив’язки до прийому їжі.

Ефективність використання

У декількох клінічних дослідженнях було доведено, що використання Саксенди згідно з рекомендованою схемою застосування у половини пацієнтів призводило до зниження маси тіла на 5 %, а ще у 22 % пацієнтів – на 10 %. Особливу увагу вчені звернули на той факт, що препарат реалізував свою антиглікемічну дію тільки при перевищенні нормальної кількості глюкози в крові. Це істотно зменшує ризик розвитку гіпоглікемічних станів.

Протипоказання:

 • алергічні реакції на ліраглутид, а також будь-які інші компоненти, що входять до складу Саксенди;

 • наявність в історії хвороби пацієнта або його родини медулярного раку щитовидної залози;

 • наявність в історії хвороби пацієнта або його родини множинної ендокринної неоплазії;

 • вагітність;

 • вік пацієнта менше 18 років.

Побічні ефекти Саксенди:

 • нудота, зрідка блювота;

 • розлади кишечника;

 • запори;

 • наростаюча втома та стомлюваність;

 • гіпоглікемія.

Взаємодія з іншими препаратами

Щоб уникнути збільшення ймовірності розвитку гіпоглікемічних станів Саксенду забороняється використовувати спільно з будь-якими іншими агоністами рецепторів до ГПП-1. Крім того, при терапії даним препаратом не можна вводити пацієнту ін’єкційні форми інсулінів.

Умови транспортування та зберігання

При перевезенні та зберіганні Саксенди необхідно дотримуватися температурного режиму, що знаходиться в межах від 2 до 8 °C. Препарат не можна піддавати заморожуванню. Крім того, Саксенду слід зберігати тільки в фірмовій упаковці, яка надійно захищає її від дії прямих сонячних променів.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам