Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити препарат Кеппра (Леветирацетам) - Ціна Кеппра (Levetiracetam)

Кеппра (леветирацетам)
 Препарат Кеппра (Keppra)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.59 48 5 1
(0)
Упаковка
 • 250 MG
 • 500 MG
 • 1000 MG
 • -
Форма выпуска
 • 60 табл.
 • -
5015313013093 2092 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Кеппра (леветирацетам):
$27
27 27 USD 1

Цена $27 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
UCB Pharma

Препарат Кеппра (Levetiracetam)

Протиепілептичний препарат Кеппра є похідним піролідону (S-енантіомер α-етил-2-оксо-1-піролідин-ацетаміду), який за своєю хімічною структурою відрізняється від традиційних протиепілептичних препаратів.

Купити Кеппра для попередження припадків

Кеппра належить до протиепілептичних препаратів, які призначають пацієнтам із різними типами епілептичних припадків. Ви можете купити Кеппра (Keppra) в Україні, звернувшись до нашого фахівця на сайті, або за контактними номерами телефона.

Механізм дії препарату Кеппра (Levetiracetam)

Кеппра інгібує вивільнення кальцію з нейронів, зменшує провідність кальцієвих каналів N-типу в гіпокампі, знижує вплив цинку та бета-карболінів на рецептори ГАМК (гамма-аміномасляної кислоти) та гліцеринові рецептори, таким чином зменшуючи активність негативних модуляторів цих рецепторів, і пригнічує надмірну синхронізацію нейронів. Так виявляється протисудомний ефект препарату.

Препарат ефективний при фокальних та генералізованих епілептичних припадках (епілептиформні прояви/фотопароксизмальна реакція).

Протокол застосування

Кеппра приймають всередину, запиваючи достатньою кількістю води, незалежно від приймання їжі.

Як монотерапія для дорослих та підлітків старше 16 років – рекомендована початкова доза 250 мг два рази на добу, через 2 тижні дозу підвищують до початкового терапевтичного дозування 500 мг два рази на добу.
Дозування можна збільшити на 250 мг 2 рази на добу через кожні 2 тижні, залежно від клінічної відповіді. Максимальне дозування – 1500 мг 2 рази на добу.

Як додаткова терапія у дорослих і підлітків віком від 12 до 17 років вагою понад 50 кг.
Початкова терапевтична доза – 500 мг 2 рази на добу. Залежно від клінічної відповіді у пацієнта та переносимості препарату дозу можна збільшити до 1,500 мг 2 рази на добу.

Прийом Кеппра припиняють поступово (у дорослих і підлітків вагою понад 50 кг: зниження на 500 мг 2 рази на добу кожні два-чотири тижні; у дітей і підлітків вагою менше 50 кг: дозу слід знижувати не більше ніж на 10 мг/кг 2 рази на добу кожні 2 тижні).

Ефективність Кеппра (Levetiracetam)

Ефективність леветирацетаму в лікуванні епілепсії підтверджена численними клінічними дослідженнями. Леветірацетам як монотерапія та додаткова терапія ефективно зменшує частоту приступів у дорослих та дітей із фокальними приступами.

Леветірацетам також ефективний у пацієнтів із міоклонічними приступами та генералізованими судомними приступами. У пацієнтів, що отримували Леветірацетам, відзначене достовірне покращення якості життя, пов’язаної із здоров’ям. Хороша переносимість є однією з переваг препарату, Леветірацетам перевершує щодо цього базові та нові протиепілептичні препарати.

Показання

Кеппра призначають як монотерапію:

 • для лікування парціальних припадків з/без вторинної генералізації у дорослих та підлітків з 16 років із вперше поставленим діагнозом епілепсії.

Кеппра призначають як додаткову терапію:

 • для лікування парціальних припадків з/без вторинної генералізації у дорослих та дітей з 4 років з епілепсією;
 • для лікування міоклонічних припадків у дорослих та підлітків з 12 років з ювенільною міоклонічною епілепсією;
 • для лікування первинних генералізованих тоніко-клонічних припадків у дорослих та підлітків з 12 років з ідіопатичною генералізованою епілепсією.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до діючої речовини або інших похідних піролідону, а також до будь-якого компонента леветирацетаму.
 • Дитячий вік до 6 років.
 • Період грудного вигодовування.

Препарат призначають обережно пацієнтам похилого віку з захворюваннями печінки у стадії декомпенсації, з нирковою недостатністю або пацієнтам із депресією або суїцидальною поведінкою.

Побічні ефекти

 • назофарингіт, сонливість, головний біль, стомлюваність, запаморочення
 • депресія, ворожість/агресивність, відчуття занепокоєння, безсоння, знервованість/дратівливість, порушення мислення, розлади особистості
 • вертиго, судоми, порушення рівноваги, загальмованість, тремор
 • кашель, біль у животі, діарея, диспепсія, блювота, нудота

Взаємодія

Супутнє застосування леветирацетаму та метотрексату знижує кліренс метотрексату, що призводить до збільшення концентрації метотексату до потенційно токсичних рівнів.

Леветірацетам у дозі 1000 мг/добу не чинить ефекту на фармакокінетику оральних протизаплідних засобів (етинілестрадіол та левонгестрел); ендокринні параметри (рівні лютеїнізуючого гормону та прогестерону) не змінювалися.

Умови зберігання препарату

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці. Дотримуватися температурного режиму не вище 25 °С.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам