Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Impavido (Імпавідо) - Ціна Мілтефозин (Miltefosine)

Імпавідо (мілтефозин)
Препарат Імпавідо (Мілтефозин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.59 50 5 1
(0)
Объем
 • 50 MG
 • -
7290014573154 2096 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Імпавідо (мілтефозин):
$3 449
3449 3449 USD 1

Цена $3 449 за 1 упак

Кількість
- + упак Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Paladin Therapeutics

Опис Impavido (Miltefosine)

Impavido (Miltefosine) - препарат у капсулах для прийому всередину. Новий перспективний препарат, схвалений FDA для лікування шкірного та слизово-шкірного лейшманіозу. Препарат отримав статус орфанного препарату при пріоритетному розгляді FDA, що свідчить про його важливість для пацієнтів із цим рідкісним захворюванням. Impavido інструкція з використання представлена далі на цій сторінці.

Де купити Імпавідо (Мілтефозин)

Лейшманіоз викликають найпростіші роду Leishmania, які передаються через укуси комарів. Захворювання виникає переважно у людей, які живуть або перебувають у зоні тропіків та субтропіків.

Це рідкісне захворювання, і для його лікування існує лише обмежена кількість препаратів. Імпавідо належить до орфанних препаратів, тому продається не в кожній аптеці. І виникає логічне запитання: "Де купити Імпавідо?". Зверніться до нас, навіть якщо препарату немає в нашій аптеці, ми знайдемо і замовимо вам Імпавідо у перевірених постачальників.

Механізм дії Miltefosine

Передбачуваний механізм дії Miltefosine полягає у його взаємодії з ліпідами (фосфоліпіди та стероли), включаючи ліпіди клітинних мембран, інгібуванні цитохром-с-оксидази (мітохондріальна функція) та подібної до апоптозу загибелі клітин. Імпавідо ефективний проти лейшманій in vitro і при клінічних інфекціях. Чутливість лейшманій, а також різних штамів Leishmania до препарату може різнитися залежно від географічної області.

Протокол застосування Impavido

Капсулу ковтають цілою, не розжовуючи і не розламуючи. Рекомендується приймати препарат із їжею, щоб знизити ймовірність побічних реакцій з боку ШКТ.

 • Пацієнту вагою 30-44 кг призначають одну капсулу 50 мг 2 рази на добу протягом 28 календарних днів.
 • Пацієнту вагою 45 кг або більше призначають одну капсулу 50 мг три рази на добу протягом 28 календарних днів.

Слід проінструктувати пацієнта, щоб він споживав достатній об'єм рідини для уникнення зневоднення і, як наслідок, ураження нирок.

Пацієнт повинен пройти повний курс лікування.

Ефективність Імпавідо

Безпека та ефективність Імпавідо оцінювали в чотирьох клінічних дослідженнях за участі 700 пацієнтів. Результати цих досліджень вказали на прекрасну безпечність та ефективність препарату в лікуванні вісцерального, шкірного та слизово-шкірного лейшманіозу. Імпавідо характеризується хорошою біодоступністю та переносимістю.

Показання

Препарат Імпавідо показаний для лікування дорослих та підлітків старше 12 років вагою понад 30 кг з такими захворюваннями:

 • Вісцеральний лейшманіоз, спричинений Leishmania donovani.
 • Шкірний лейшманіоз, спричинений Leishmania braziliensis, Leishmania
 • Guyanensis та Leishmania panamensis.
 • Слизово-шкірний лейшманіоз Leishmania braziliensis.

Протипоказання

 • Вагітність
 • Синдром Шегрена-Ларссона
 • Чутливість до мілтефозину або будь-яких компонентів препарату

Оскільки препарат протипоказаний вагітним жінкам, до призначення Імпавідо жінки дітородного потенціалу проходять аналіз сироватки або сечі на вагітність. Жінкам, здатним завагітніти, рекомендується використовувати ефективний метод контрацепції у ході лікування і протягом 5 місяців після закінчення лікування.

Побічні ефекти

 • нудота, блювота, діарея, головний біль, зниження апетиту, запаморочення, біль у животі
 • кропивниця, сонливість, підвищена активність трансаміназ і креатиніну, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, генералізований набряк, периферичний набряк
 • мелена
 • жовтяниця
 • зниження об'єму еякулята, відсутність еякуляції.

У ході лікування слід контролювати рівень активності трансаміназ, білірубіну, тромбоцитів.

При частій блювоті та/або діареї пацієнтці слід запропонувати альтернативний метод контрацепції замість оральних контрацептивів.

При виникненні синдрому Стівенса-Джонсона слід припинити прийом Імпавідо.

Взаємодія

Імпавідо не індукує і не інгібує активність основних ферментів цитохрому P450. Потенціал Імпавідо до взаємодії з переносниками лікарських препаратів не вивчався.

Умови зберігання

Зберігати за температури 20-25 °C. Захищати від вологи.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам