Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Препарат Aromasin (exemestane) / Аромазин (екземестан) ціна

Аромазин (екземестан)
препарат Aromasin (exemestane)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.88 41 5 1
(0)
Упаковка
 • 25 MG
 • -
Форма выпуска
 • 30 табл.
 • -
7298074000931 2109 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Аромазин (екземестан):
$88
88 88 USD 1

Цена $88 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Pfizer

Інформація про препарат Аромазин (Екземестан)

Аромазин (екземестан) 25 мг належить до групи препаратів, відомих як інгібітори ароматази. Вони порушують дію ароматази, речовини, необхідної для утворення жіночих статевих гормонів, особливо у жінок в постменопаузі. Зниження рівні естрогену лежить в основі лікування гормоно-залежного раку молочної залози.

Загальна назва: Екземестан

Фірмове найменування: Аромазин

Доза: 25 мг

Форма: таблетки

Упаковка: 30 таблеток по 25 мг

Виробник: Pfizer Italia S.r.l.

Категорія:

Протипухлинний препарат, інгібітор ароматази. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Принцип дії Екземестан

Рак молочної залози (РМЗ) є найбільш поширеним видом онкологічного захворювання у жінок по всьому світу. У жінок в постменопаузі рак молочної залози характеризується позитивною відповіддю з боку рецепторів естрогену. Для лікування цієї популяції розробили ендокринну терапію, яка попереджує естроген-залежну проліферацію, що може індукувати регресію пухлини. Сьогодні існує два основних варіанти лікування для попередження ефектів естрогену: анти-естрогени, які цілеспрямовано впливають на рецептори естрогену і пригнічують його активність, і інгібітори ароматази, які інгібують біосинтез естрогену. До останніх належать такі препарати, як аромазин, анастрозол, форместан.

Ці лікарські засоби, включаючи Аромазин, можна купити в будь-якій аптеці Києва. Однак, важливо пам’ятати, як препарат працює, давайте з цим розберемося.

Аромазин є незворотним стероїдним інгібітором ароматази, структурно пов'язаним із природним субстратом андростенедіоном. У жінок в постменопазі естрогени здебільшого утворюються шляхом конверсії андрогенів в естрогени за допомогою фермента ароматази в периферичних тканинах. Доза препарату 25 мг максимально пригнічує концентрації естрогену в сироватці крові. При цьому Аромазин не спричиняє якогось явного впливу на біосинтез кортизолу та альдостерону.

Депривація естрогену через інгібування ароматази є ефективним і селективним методом лікування гормонозалежного раку молочної залози у жінок в постменопаузі.

Показання

Аромазин призначають для ад’ювантної терапії жінок у період постменопаузи з інвазивним раннім естроген-позитивним раком молочної залози, після первинної ад’ювантної терапії тамоксифеном в протягом 2-3 років.

Аромазин призначають для лікування поширеного раку молочної залози у жінок у природній або індукованій постменопаузі, з прогресуванням захворювання після анти-естрогенної терапії.

Протипоказання

Аромазин протипоказаний пацієнтам із підтвердженою гіперчутливістю до діючої речовини або будь-якого з компонентів препарату, жінкам у період пременопаузи, вагітним жінкам та тим, хто годує груддю. Не рекомендується для застосування у дітей. Ендокринні порушення в пременопаузі. Аромазин призначають обережно пацієнтам із порушенням нирок або печінки.

Клінічні дослідження Aromasin

За результатами багатоцентрового подвійного сліпого дослідження за участі пацієнтів з естроген-рецептор-позитивним раком грудей, подальше лікування аромазином після 2-3-річної ад’ювантної терапії тамоксифеном приводило до клінічно і статистично значущому покращенню без рецидивної виживаності. Аромазин знижував ризик раку на 24% порівняно з тамоксифеном, а також суттєво зменшував ймовірність контралатерального РМЗ (раку другої молочної залози).

Також за даними дослідників, екземестан приводив до значущого збільшення без рецидивної виживаності та виживаності без віддалених рецидивів.

Дізнайтеся у вашого лікаря про можливість участі в якомусь місцевому або міжнародному дослідженні аромазину щодо вашого захворювання. Якщо складуться сприятливі умови, вам не доведеться турбуватися про ціну на екземестан, лікування оплачується спонсором клінічного випробування. Усі аналізи та обстеження також проводяться для вас безплатно.

Спосіб застосування препарату Аромазин (екземестан)

Рекомендована доза Аромазину – одна таблетка 25 мг, один раз на добу, бажано після вживання їжі.

У пацієнтів з раннім раком молочної залози лікування Аромазином триває до закінчення п’ятирічної послідовної ад’ювантної гормональної терапії (тамоксифен, а далі аромазин), або припиняється раніше при рецидиві пухлини.

У пацієнтів з поширеним РМЗ лікування триває до прогресування захворювання.

Не поспішайте до аптеки, аби купити екземестан, препарат продається тільки за рецептом лікаря. Тому для початку слід звернутися до лікарні до досвідченого онколога за місцем проживання, наприклад, у Києві, і дізнатися про ціну Аромазину. Та не зволікайте з лікуванням, своєчасно звернувшись до лікаря збільшуються шанси одужати.

Побічні ефекти

При прийомі Аромазину можуть виникнути такі побічні ефекти:

 • Лейкопенія, тромбоцитопенія
 • Анорексія
 • Депресія, безсоння
 • Головний біль, запаморочення
 • Синдром зап’ястного каналу, парестезія
 • Припливи крові
 • Біль у животі, нудота, блювота, діарея, запор, диспепсія
 • Підвищена активність печінкових ферментів, підвищений рівень білірубіну, лужної фосфатази
 • Підвищена пітливість
 • Алопеція, висипання, кропивниця, свербіж
 • Кістково-м’язовий та суглобовий біль, переломи, остеопороз
 • Біль, стомлюваність
 • Периферичний набряк, астенія

Про це докладніше говориться в інструкції для застосування Аромазину, разом із статистичними даними щодо частоти виникнення.

За відгуками лікарів-онкологів, Аромазин добре переноситься, і побічні ефекти, що виникають при прийомі екземестану, в цілому мають легкий або помірний ступінь важкості. Більшість побічних ефектів пов’язані з недостачею естрогену (наприклад, припливи).

Лікарі впевнено рекомендують препарат своїм пацієнткам, тому що аромазин має оптимальне співвідношення ціни, ефективності та переносимості лікування.

Під час терапії

Повідомте вашого лікаря, якщо ви приймаєте якийсь препарат, який містить естроген, включаючи гормонозамісну терапію або контрацептивні таблетки чи пластир. Також розкажіть про будь-які інші препарати, харчові добавки та вітаміни, бо це може вплинути на ефективність аромазину. Якщо ви завагітнієте під час прийому екземестану, відразу ж повідомте про це вашого лікаря, тому що це може нашкодити вашій дитині. Використовуйте ефективні методи контрацепції при застосуванні аромазину.

До початку лікування вам зроблять аналіз крові на дефіцит вітаміну D, досить поширеного стану у жінок із раннім раком молочної залози. Вам можуть призначити харчові добавки вітаміну D, оскільки низькі рівні цього вітаміну можуть посилити побічний ефект аромазину, спричинити зниження мінеральної щільності кістки. Це може призвести до розвитку остеопорозу, при цьому кістки стають крихкими і слабкими, внаслідок чого підвищується ризик переломів. Тому ретельно дотримуйтеся рекомендацій вашого лікаря.

Аромазин містить сахарозу, тому не повинен призначатися пацієнтам із рідкісними вродженими проблемами непереносимості фруктози, синдромом мальабсорбції глюкози та галактози або недостатності сахарази-ізомальтази.

Пацієнти, які приймають екземестан, можуть відчувати сонливість, астенію та запаморочення, тому це слід враховувати при керуванні автомобілем або технікою, яка потребує підвищеної уваги.

Де купити Aromasin

Аромазин є рецептурним препаратом, тому він призначається лікарем-онкологом після терапії тамоксифеном та іншими препаратами. Якщо ви живете і проходите лікування в Україні, ви зможете купити Аромазин у нас на сайті. Також, ми вам розповімо про умови та переваги замовлення препарату в Ізраїлі, і дамо відповіді на всі запитання, розвіявши усі сумніви про справжність препаратів та дотримання умов зберігання.

За необхідності організуємо для вас онлайн-консультацію досвідченого ізраїльського лікаря. Якщо ви живете в Україні, ви можете звернутися до місцевих лікарів-онкологів, вони в курсі усіх сучасних тенденцій лікування. Прийшовши до аптеки, ви дізнаєтеся ціну на аромазин в Україні в гривні або доларах. Залежно від того, де ви знаходитеся – Харків, Київ, Тель-Авів або будь-яке інше місто, ми підкажемо вам, де купити екземестан за оптимальною ціною. Також допоможемо з оформленням замовлення, якщо ви виберете покупку у нашій аптеці. Ми додаємо до препарату всю супровідну документацію, включаючи оригінальний чек з аптеки.

Лікування інших форм раку

Аромазин (екземестан) застосовують виключно для лікування гормонозалежного раку молочної залози.

Аналоги, замінники, дженерики

Інгібітори ароматази – це категорія препаратів, які призначаються для лікування жінок у постменопаузі з раком молочної залози. Сьогодні використовують препарати третього покоління: анастрозол (Армідекс®), екземестан (Аромазин®) та летрозол (Фемара®). Але слід пам’ятати, що вони мають різний механізм та принцип дії, тому призначення препарату залежить від рішення вашого лікаря. Поставте йому/їй усі запитання, які у вас виникнуть. Важливо, щоб ви розуміли, як проводиться ваше лікування, до того, як купити Аромазин, і згода на прийом препарату була свідомою і добровільною. Фармацевт будь-якої аптеки розповість вам про ціну та можливості купівлі Аромазину.

В таблиці нижче представлені препарати для лікування раку молочної залози, які є на фармакологічному ринку.

Фірмова назва Діюча речовина
Аромастан, Екземарин, Екзомесин Екземестан
Аксастрол, Анастера, Аримідекс, Армотраз, Тексол, Фемізет, Егістрозол, Ензамідекс Анастрозол
Аралет, Лезра, Летеро, Леторайп, Летромара, Летротера, Фемара, Етрузил Летрозол

Інструкція для застосування Aromasin (exemestane)

В інструкції для застосування дається детальна і актуальна інформація, для прочитання перейдіть за викладеними нижче посиланнями:

Ми вже згадували, що препарат доступний в Україні, тому Аромазин можна купити в будь-якій аптеці Києва, Одеси або іншого міста, але, звернувшись до нас, ви зможете отримати оригінальний препарат за ціною виробника.

Умови зберігання

Цей лікарський препарат слід зберігати за температури 20 °C – 25 °C.
Аромазин та інші засоби слід тримати подалі від дітей.


Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам