Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Купити ліки Гліксамбі за оптимальною ціною

Гліксамбі (лінагліптин та емпагліфлозин)
Гліксамбі (лінагліптин та емпагліфлозин)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
4.9 221 5 1
(0)
Упаковка
 • 5 MG
 • -
Объем
 • 10 MG
 • 25 MG
 • -
Форма выпуска
 • 30 табл.
 • -
9006968012858 2005 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Гліксамбі (лінагліптин та емпагліфлозин):
$100
100 100 USD 1

Цена $100 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.
Виробник:
Boehringer Ingelheim Pharma
Гліксамбі – унікальна комбінація препаратів емпагліфлозину, інгібітора натрій-залежного ко-транспортера глюкози типу 2, та лінагліптину, інгібітора дипептидилпептидаи-4 для пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу як додаткового засобу до дієти.

Ви можете купити Гліксамбі за оптимальною ціною, звернувшись до нас. Заповніть форму на сайті, ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Ви можете бути впевнені у справжності препарату, ми додаємо оригінальний чек з аптеки. Також за необхідності ми запропонуємо консультацію ізраїльського лікаря-ендокринолога, якщо у вас виникли запитання.

Механізм дії

Дія Гліксамбі ґрунтується на механізмі 2 гіпоглікемічних препаратів, що покращують глікемічний контроль у пацієнтів з діабетом 2 типу. Пригнічуючи SGLT2, емпагліфлозин знижує реабсорбцію фільтрованої глюкози нирками і зменшує поріг виведення глюкози, тим самим підвищуючи екскрецію глюкози з сечею. Лінагліптин збільшує концентрації активних інкретинових гормонів, стимулюючи вивільнення інсуліном глюкозо-залежним чином та знижуючи рівні глюкагону у кровотоці. Обидва інкретинових гормони беруть участь у фізіологічній регуляції гомеостазу глюкози. Інкретинові гормони виділяються в низькій базальній концентрації протягом усього періода лікування, і їхні рівні ростуть відразу ж після вживання їжі. GLP-1 та GIP збільшують біосинтез інсуліну та секрецію бета-клітин підшлункової залози у присутності нормальних та підвищених рівнів глюкози в крові. GLP-1 також знижує секрецію глюкагону через альфа-клітини підшлункової залози, що призводить до зниження продукції глюкози в печінці.

Протокол застосування

Рекомендована доза Гліксамбі – 10 мг емпагліфлозину/5 мг лінагліптину один раз на добу вранці, незалежно від прийому їжі. Дозу можна збільшити до 25 мг емпагліфлозину/5 мг лінагліптину один раз на добу. Слід перевіряти функцію нирок до початку прийому Гліксамбі. Не слід починати лікування Гліксамбі при розрахованій швидкості клубочкової фільтрації < 45 мл/хв/1,73 м2. Припинити прийом Гліксамбі, якщо значення рСКФ знижується до < 45 мл/хв/1,73 м2

Ефективність

У ході клінічних досліджень Гліксамбі підтвердив свою високу ефективність у лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу, стабільно і значуще знижуючи рівень глюкози крові та ризик гіпоглікемії. Також препарат достовірно знижав ризик серцево-судинної смерті у пацієнтів.

Показання

Гліксамбі показаний для зниження ризику серцево-судинної смерті у пацієнтів із  цукровим діабетом 2 типу та підтвердженим серцево-судинним захворюванням.

Протипоказання

 • Важке порушення функції нирок, термінальна стадія ниркової недостатності або діаліз
 • Реакція гіперчутливості в анамнезі на лінагліптин та емпагліфлозин

Побічні ефекти

 • інфекція верхніх дихальних шляхів
 • інфекція сечостатевої системи
 • посилене сечовиділення, осмотичний діурез
 • дисліпідемія
 • нудота
 • шкірний висип
 • грибкові інфекції статевих органів

Взаємодія

Супутнє застосування емпагліфлозину з діуретиками призводить до підвищеного сечовиділення, що збільшує ймовірність дегідратації.

Одночасний прийом з інсуліном може збільшити ризик гіпоглікемії.

Слід  уникати супутнього прийому потужних індукторів P-gp або CYP3A4, оскільки це знижує ефект лінагліптину.

Умови зберігання

Зберігати за температури 25 °C у безпечному місці, недоступному для дітей. 

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам