Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів zakaz@apteka-tlv-ua.com
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (495) 877-58-85 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ліки Аджові купити (Фреманезумаб)

Аджові (Фреманезумаб)
Аджові (Фреманезумаб)
ПРЕПАРАТ ДОСТАВЛЯЮТЬ З ОРИГІНАЛЬНИМ ЧЕКОМ З АПТЕКИ
(0)
Упаковка
  • 225 MG
  • -
Объем
  • 1,5 ML
  • -
2535 5 5
Аптека TLV Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів +38 (044) 290-31-25 +7 (495) 877-58-85 +972 3-374-1850
Цiна Аджові (Фреманезумаб):
$920
920 920 USD 1

Цена $920 за 1

Кількість
- + Замовити

При запиті уточнюйте про наявність знижок і спеціальних пропозицій.

Можливі способи оплати:
Банківський переказ Visa, MasterCard MoneyGram Western Union Готівкові

Вказана вартість включає ПДВ. Не будучи громадянином Ізраїлю, в аеропорту Ви можете отримати повернення податку (ми надамо всі необхідні документи для пред'явлення в Tax-Free).

УВАГА! Зазначені на сайті ціни не є остаточними, оскільки змінюються в залежності від курсу долара! Уточнюйте ціну на день покупки.

Аджові (Ajovi): опис і склад

Препарат виробництва Ізраїлю випускається у вигляді розчину для ін'єкцій, є рідиною прозорого або жовтуватого кольору. Основна речовина в складі - фреманезумаб. Ліки Аджові (Ajovi, Fremanezumab) є терапевтичним засобом, який застосовується для лікування мігрені. В ході досліджень на фокус-групах виявлено полегшення симптомів: нудоти, світлобоязні, ломоти в шийному відділі та інших супутніх ознак хвороби.

Як приймати Аджові (Фреманезумаб, Fremanezumab)

Терапію за допомогою ізраїльських ліків повинен призначати лікар, який має досвід лікування мігрені. Дозування є в двох варіантах:

  • щомісяця - 225 мг / 1 раз на місяць;
  • щоквартально - 675 мг / 1 раз в квартал.

Курс лікування Ajovi може бути змінений за рекомендацією лікаря. Якщо прийом було пропущено, слід зробити подвійну ін'єкцію найближчим часом. Ефективність лікування препаратом Фреманезумаб (Fremanezumab) оцінюють через три місяці після початку прийому.

Негативні прояви

При правильному прийомі сильних побічних явищ після терапії препаратом Аджові не виявлено. Бувають місцеві прояви, такі як:

  • набряк в місці уколу;
  • свербіж;
  • висипання на шкірі.

Слід звернутися до лікаря для прийняття рішення щодо продовження або припинення курсу ізраїльськими ліками.

Призначення Фреманезумаб

Препарат Ajovi (Fremanezumab) показаний до застосування пацієнтам, у яких напади мігрені трапляються частіше, ніж 4 рази на місяць. Протипоказано призначати ліки дітям до 18 років, годуючим матерям і вагітним жінкам. Хворим на серцево-судинні захворювання, з інсультом в анамнезі або порушеннями діяльності головного мозку ліки призначають з обережністю.

При необхідності купити препарат з Ізраїлю Аджові (Фреманезумаб) уточніть вартість у консультанта, ціна може коливатися через нестійкий курс долара.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам