Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Відмова від відповідальності та політика конфіденційності

   Ознайомившись із подальшою інформацією, ви з’ясуєте для себе принципи, за якими видається, збирається, зберігається і обробляється інформація, що стосується сайту Apteka-tlv.com.

  Уся інформація загального характеру представлена виключно для ознайомлення і не є керівництвом до дії! Для отримання індивідуальних протоколів лікування та інструкцій застосування необхідно звернутися до лікаря-фахівця!

    Крім того, нижче викладені умови використання ваших персональних даних.

   Ось основні тези нашої політики конфіденційності:

1. Ми зобов’язуємося ніколи не зловживати отриманими від вас особистими даними.

2. Ми зобов’язуємося ніколи не передавати ваші персональні дані або відомості про контакти третім особам, окрім випадків, передбачених законодавством.

3. Без оформлення підписки на нашу розсилку ми зобов’язуємося не надсилати вам електронні листи. Виняток може скласти надзвичайно важлива ділова інформація.

4. Ми зобов’язуємося на першу ж вашу вимогу надати вам можливість швидко і легко відмовитися від нашої електронної розсилки.

     Обґрунтування політики конфіденційності

    Одним із головних принципів роботи нашої компанії є максимально ретельний захист будь-якої особистої інформації партнерів та/або клієнтів. Таким чином, політика конфіденційності є базою, на якій ми зобов’язуємося не поширювати ваші персональні відомості, передані нам під час відвідування порталу.

   Умова суворого дотримання приватності стосується будь-яких даних, які ми отримуємо про відвідувачів порталу, і які навіть теоретично співвідносяться з конкретною особою. Подібна ж умова справедлива і щодо наших партнерів, які уклали з нами зобов’язальні відносини.

     Отримання та обробка особистих даних

     Персональні дані – це відомості, які тим чи іншим чином вказують на вашу особу. Це можуть бути як безпосередньо ім’я та прізвище, так і поштові або електронні адреси і т.д. Наша компанія ніколи не вимагає ваших персональних даних, окрім як у ситуаціях, коли це потрібно для нашої співпраці, наприклад, при реєстрації на сайті, активації деяких сервісів та програмних продуктів, оформленні замовлень або інформаційних розсилок. Зверніть увагу на те, що збір інформації буде виконаний навіть у тій ситуації, якщо ви є відвідувачем сайту, але ще не встигли пройти процедуру реєстрації.

    До особистої інформації, яка збирається в процесі використання функціоналів сайту, належать:

 • ваше П.І.П.;

 • email-адреса;

     Застосування та публікація персональних даних

    Ми застосовуємо зібрані про вас відомості виключно при вирішенні технічних завдань, наприклад, для відкриття вам можливості користування спеціальними розділами або зв’язку з вами. Наша компанія бере на себе зобов’язання ніколи не розкривати ваші особисті відомості третім особам. Ця угода є обов’язковою до виконання для всіх наших співробітників.

Усі особисті дані, зібрані нашим сайтом, належать виключно вам. Проте, передаючи нам відомості про себе, ви погоджуєтеся дозволити нам використовувати їх із законною метою, наприклад (але не обмежуючись нижчезазначеним):

 • під час оформлення замовлень на сайті;

 • при розкритті ваших персональних відомостей третім особам під час оформлення замовлень на товари або послуги, що надаються ними за допомогою нашого мережевого ресурсу;

 • для здійснення маркетингових заходів за допомогою електронної пошти, контекстних банерів, спливаючих вікон та ін.;

 • під час контролю виконання «Угоди користувача»;

 • під час оформлення або відмови від розсилки;

 • для оптимізації функціоналу та наповнення порталу;

 • під час проведення зворотного зв’язку.

     Дані, що збираються автоматично

    Під час відвідування сайт Apteka-tlv.com деякі відомості не особистого характеру фіксуються автоматично. До них належать:


 • ідентифікатор програми-браузера;

 • IP-адреса;

 • тип операційної системи;

 • доменна інформація інтернет-провайдера;

 • список відвіданих сторінок;

 • переглянуті вами товари в каталозі;

 • частота відвідувань сайту;

 • середній час перебування на ньому.

    Метою збору таких даних є прагнення отримати статистику, яка дозволить нам оптимізувати функціонал сайту, а також покращити і розширити його наповнення. Також це дозволить забезпечити персоналізацію вашої діяльності на сайті, наприклад, шляхом використання cookies. Сookies – це маленькі файли, які записуються на жорсткий диск вашого ПК і зберігаються там деякий час. З їхньою допомогою наш сайт зможе розпізнати вас під час наступного відвідування, відразу виставити необхідні вам налаштування і врахувати ваші уподобання. Усі ці відомості, як і конфіденційні дані, не передаватимуться кому-небудь іншому.

   Компанія також повідомляє своїх користувачів про те, що веде статистику за допомогою агрегованої інформації про користувачів, та, крім того, може застосовувати її з будь-якою метою, не забороненою законодавством. Агрегована інформація являє собою узагальнені відомості про користувачів, позбавлені індивідуальних рис, тобто, об’єднані у групи за тими чи іншими ознаками.

     Безпека

    Ми робимо все, що від нас залежить для того, щоб гарантувати максимально ефективний захист вашої персональної інформації. Відомості про вас ретельно охороняються від можливості втрати або стирання, від внесення будь-яких змін, а також від ризиків несанкціонованого доступу та використання або поширення. Компанія зобов’язується і надалі вживати всіх заходів для цього, а також удосконалювати системи захисту даних за допомогою сучасних технологічних та програмних засобів.

    Однак ви повинні розуміти, що абсолютну захищеність інформації не може гарантувати вам жоден спосіб обміну даними. Крім того, нагадуємо, що, зрештою, саме на вас покладається відповідальність за дотримання таємниці вашої особи, а також будь-яких інших конфіденційних відомостей. І саме ви контролюєте той обсяг інформації, який передаєте нам, користуючись сайтом.

     У зв’язку з цим, компанія наполегливо радить ніколи і нікому не надавати свій пароль. Забувши його, зверніться до нашої служби технічної підтримки. Потім вам буде необхідно надати якийсь документ, що засвідчує вашу особу, і тільки після цього вам буде надіслано листа для зміни пароля.

     Використання сайту особами, які не досягли повноліття

     Ми наполегливо рекомендуємо батькам або особам, які несуть відповідальність за неповнолітніх, детально роз’яснити їм правила безпеки при розміщенні конфіденційної інформації в мережі та описати їм усі ризики подібних дій. Наша компанія зобов’язується не здійснювати навмисний збір персональних відомостей про неповнолітніх, не зберігати і застосовувати їх, а також не передавати будь-кому без дозволу батьків або опікунів. Крім цього, ми не рекомендуємо тим, хто ще не досяг повноліття, вказувати на нашому порталі будь-яку конфіденційну інформацію без контролю з боку дорослих родичів або опікунів.

      Зворотний зв’язок

     Якщо у вас з’явилися запитання щодо інформаційної політики сайту, захисту розміщених тут відомостей або використання ваших персональних даних, ми пропонуємо зателефонувати нам або відправити запит у службу підтримки. Ми обов’язково дамо розгорнуту відповідь згідно з усіма вимогами законодавства, яка містить повний звіт про те, як саме була застосована ваша персональна інформація, зібрана при користуванні сайтом компанії.

     Внесення змін

     Якщо у наші технології або політику захисту конфіденційності користувачів сайту будуть внесені певні зміни, то їх повний список буде негайно викладений у загальний доступ на цій сторінці.

     Згода

     Сам факт використання нашого порталу, так само, як і отримання відомостей від нас за допомогою e-mail, є вашою згодою з викладеною на цій сторінці політикою конфіденційності. Компанія має право в будь-який час здійснювати будь-які модифікації, доповнення або, навпаки, скорочення політики конфіденційності, що проводяться за особистим рішенням. Подібні зміни вважаються чинними безпосередньо з моменту їхнього розміщення на порталі. Через це рекомендуємо вам періодично відвідувати цю сторінку, аби вчасно дізнатися про можливі оновлення. Якщо ви продовжите використовувати можливості нашого порталу або продовжите отримувати від нас розсилки на e-mail після оприлюднення тут змін політики конфіденційності, то це буде означати автоматичну вашу згоду з усіма здійсненими модифікаціями.

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам