Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Температурний режим при перевезенні препаратів

Термоиндикатор ЛогТэг ЮТРИКС-16 (LogTag UTRIX-16) многократного запуска У випадку з препаратами, що випускаються у формі ампул з розчином, вкрай важливо дотримання потрібної температури. Одне з головних переваг Аптека TLV полягає саме в строгому дотриманні температурного режиму - як при зберіганні лікарських препаратів в аптеці, так і при доставці в Росію.

Ми перевозимо такі препарати в сумці-холодильнику з сухим льодом і спеціальним електронним термоиндикатором багаторазового запуску - LogTag UTRIX-16.

При отриманні замовлення в Москві в пункті видачі замовлень Вам пропонується роздруківка з термоіндикатора, що відображає історію температурного режиму, при якому зберігалися замовлені препарати.

Якщо ж доставка здійснюється в інші міста Росії, ви отримуєте препарати разом з термоиндикатором і можете зробити роздруківку історії температурного режиму, слідуючи наведеної нижче інструкції. Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі відправки замовлення на будинок сума замовлення збільшується на $ 100 (вартість термоіндикатора).
Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам